Łukasz Kruczek: "Kamil wskoczył tam, gdzie na niego liczyliśmy"

 • 2011-07-21 01:16

Kolejny udany występ biało-czerwonych na własnej skoczni. Podium Kamila Stocha i punkty trzech innych zawodników nastrajają optymistycznie. Nic dziwnego, że po zakończeniu konkursu nasza ekipa była zadowolona.

"Dziś Kamil wskoczył tam, gdzie liczyliśmy na niego od samego początku. To udany konkurs w jego wykonaniu, udany też w wykonaniu Maćka Kota. Mieliśmy mało szczęścia w pierwszej serii, choć nie tylko my, warunki wyeliminowały wielu zawodników z innych krajów. Ale zostawmy to na boku, należy się cieszyć z tych dobrych miejsc - Kamila, Maćka, Krzyśka i Bartka" - tak dzisiejszy konkurs skomentował nasz szkoleniowiec.

Po dwóch konkursach w Beskidach w składzie nastąpi zmiana. "Stefan Hula trochę odstaje od naszej czołówki i dlatego podjęliśmy już decyzję, że w kwalifikacjach do zakopiańskiego konkursu zastąpi go Olek Zniszczoł. U Stefana wystąpiły też drobne problemy zdrowotne, ale one akurat nie usprawiedliwiają tego słabszego występu. Zdiagnozujemy to w najbliższym czasie, na razie Stefan będzie skakał treningowo. Skład na konkurs drużynowy wybierzemy po treningach kwalifikacjach do konkursu indywidualnego. Olek Zniszczoł skakał ostatnio na tyle dobrze, że zasługuje na jeszcze jedną szansę w Letniej Grand Prix. Ale potem jego celem jest już Puchar Kontynentalny" - dodał Łukasz Kruczek.

Polska ekipa wyjechała wczoraj wieczorem ze Szczyrku do Zakopanego, gdzie czekają nas dwa kolejne przystanki na trasie LGP. W piątek odbędzie się konkurs drużynowy, a w sobotę konkurs indywidualny, będący zarazem finałem LOTOS Poland Tour FIS Grand Prix 2011.

Korespondencja ze Szczyrku, Marcin Hetnał


Marcin Hetnał, źródło: Informacja własna
oglądalność: (5289) komentarze: (3)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • anonim

  Jak jest szóstka na quali (Stoch, Kot, Kubacki, K.Miętus, Kłusek i Zniszczoł) to czterech na drużynówkę będzie wieczorem.

 • Palacz_zwlok bywalec

  dobra decyzja Kruczka, który daje szansę Zniszczołowi. Obawiam się, że Hula długo nie pohula, bo od dłuższego czasu jest kompletnie bez formy. Brawa dla Kota, choć jak już wcześniej pisalem, obawiam się, że forma się skończy gdzieś w listopadzie.
  Trochę zawiódł Kubacki, minimalnie też Miętus.

 • Luthor weteran

  Ciekawe jaki będzie skład na drużynówkę. Stoch i Kot - wiadomo, pewniacy. Kłusek - pewnie też, ostatnio skacze bardzo równo. Natomiast nr 4 to póki co niewiadoma.

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).