Tom Hilde: "Będę ciężko pracował, by szybko wrócić na skocznię"

 • 2012-01-05 11:50

Wczoraj wszelakie media radośnie obwieściły, że Tom Hilde wbrew wcześniejszym informacjom w ciągu półtora miesiąca wróci na skocznie i prawdopodbnie wystartuje w Mistrzostwach Świata w lotach w Vikersund. Sam zainteresowany, choć przyznaje, że stan jego zdrowia jest lepszy niż pierwotnie to określano, nieco studzi te nadzieje.

- Otrzymałem wyniki MRI i mogę powiedzieć, że są one dobre. Potwierdzają, że doszło do złamania, ale jest to złamanie małe i niegroźne. W piątek mam pierwszą sesję z fizjoterapeutą, dowiem się wtedy, co można zrobić, aby jak najszybciej wrócić do pełnej sprawności fizycznej - pisze skoczek na swojej stronie internetowej.

- W mediach zaczęto pisać, że w ciągu trzech do sześciu tygodni pojawię się ponownie na skoczni. Nie jest to do końca prawda. Na skocznię wrócę, kiedy nie będzie żadnych przeciwwskazań, komplikacji, kiedy będę w 100% zdrowy i będę miał pewność, że jestem w stanie skoczyć na nartach 240 metrów. Nie wiem dokładnie kiedy to nastąpi, ale będę pracował bardzo cieżko, by stało się to jak najszybciej - zakończył Tom Hilde.


Adrian Dworakowski, źródło: www.tom-hilde.com
oglądalność: (4430) komentarze: (10)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • Domi933 początkujący

  trzymaj sie Tom ! :*

 • asd początkujący

  jak najszybszego powrotu do zdrowia tom! byloby super, gdybys skakal jeszcze w tym sezonie!

 • Maewju bywalec

  Szybkiego powrotu do zdrowia i tego skoku na 240 metrów życzę Tomowi z całego serducha. Niech wraca szybko na skocznie!

 • newtonFan początkujący

  Najważniejsze ,żęby szybko wyzdrowiał.:D Świetnie,żę czuje sie lepiej.Życzymy szybkiego powrotu do skoków! ;]

 • lenoxie stały bywalec

  Świetna informacja! Powodzenia Tom i życzę 250m :)

 • anonim

  Zdrowie jest najważniejsze. Nie ma co szaleć, choć napewno byłoby miło zobaczyć Toma jak najszybciej! Duuuuużo zdrówka życzę!

 • anonim

  Tom życzę zdrowia i szybkiego powrotu na skocznię!

 • neonek18 doświadczony

  Oby wrócił na MŚ w lotach :) 3mam kciuki :)

 • skokomanka początkujący

  Czekam aż znowu można będzie zobaczyć Cię skaczącego :)

 • adus początkujący

  Wracaj szybko Tom;) Powodzenia ;)

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).