Kamil Stoch: "Nie doszedłem jeszcze do siebie"

 • 2012-01-27 14:36

Kamil Stoch nie skakał dziś najlepiej na skoczni Okurayama w Sapporo. Nasz najlepszy skoczek narzekał jednak na zmęczenie i skutki wywołane zmianą strefy czasowej.

"Odległości odwzorowywały dziś moje skoki, może poza tym ostatnim, bo w kwalifikacjach była duża loteria i zawodnik leciał tyle, na ile pozwalał aktualny wiar" - mówił Kamil Stoch.

"Pierwsze dwa skoki były bardzo niemrawe, nie doszedłem do siebie jeszcze po podróży, ale nie mogę się na to skarżyć i zwalać winy, bo przecież wszyscy zawodnicy przechodzą przez to samo. Jutro są zawody i ważniejszy dzień, mam nadzieję, że do tej pory dojdę do siebie" - kontynuuje Polak.

"Jak jestem w dobrej dyspozycji, gdy moje skoki są swobodne i na luzie, wówczas nie robi mi różnicy, na jakiej skaczę skoczni. Ta jest jednak wyjątkowa, bo wszystko zależy tu od wiatru i ma on duży wpływ na wyniki. Ale przy bardzo dobrym skoku nawet ten wiatr nie przeszkodzi" - tłumaczy szósty zawodnik tegorocznego Pucharu Świata.

"Dzisiaj oddałem trzy skoki pierwsze skoki po zawodach w Zakopanem, myślę, że to wystarczy. Na jutro nie myślę o wyniku, ale o robocie. Gdybym oddał takie skoki jak te z pierwszego dnia w Zakopanem to, byłoby naprawdę dobrze" - zakończył z uśmiechem Stoch.

Korespondencja z Sapporo, Tadeusz Mieczyński

Kamil StochKamil Stoch

Tadeusz Mieczyński, źródło: Informacja własna
oglądalność: (7933) komentarze: (21)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • nina początkujący
  Stoch

  Już lepszych warunków do przelotu do Sapporo Stoch nie mógł mieć i narzeka ,że jest podróżą zmęczony,to może nie warto mu tak dogadzać?

 • CranberryZest bywalec

  Trochę przesada z tym co dali na tvp że Kamil jest bez formy... bo oddał trzy gorsze skoki? Bez przesady...
  Dasz radę o podium powalczyć Kamilek ;)

 • anonim

  Kamil Stoch!
  To świetny skoczek - megagwiazda. Zaśpiewaj mu piosenkę przed skokiem Pomóż mu wskoczyć na podium dmuchając pod narty 3- 5 m/s- niech nam żyje Kamil! nowy król skoków narciarskich - Dawniej górale kochali Janosika, teraz na punkcie Stocha mają bzika.

 • anonim
  Transmisja

  Tu będzie transmisja

  sop://broker.sopcast.com:3912/80398

  dobra jakość, nie tnie, tylko że po rumuńsku no i trzeba mieć zainstalowany sopcast

 • anonim
  Bardzo puczające słowa dla niektórych

  Ale przy bardzo dobrym skoku nawet ten wiatr nie przeszkodzi" - tłumaczy szósty zawodnik tegorocznego Pucharu Świata.

 • Adrian początkujący
  -

  Kamil na obecną chwilę to taki Amann z tamtego sezonu, w treningach i w kwalach przeciętnie, a w konkursie potrafi odpalić i być w pierwszej 5. Jestem przekonany, że jutro to już luzik i 3 miejsce, ale zobaczymy. Trzymaj się Kamil! Ja będę kibicował.

 • Karolek początkujący

  A czy pl-sport.tv jest odpłatne czy nie. Czy gdzieś można obejrzeć zawody w necie? W ogóle zastanawiam się za co płaci się abonament jeżeli nie spełnili naszych potrzeb?

  Życzę dalekich lotów Polakom choć Stoch raczej nie wygra. Myślę że choć w jednym konkursie będzie na pudle a na pewno nie będzie gorzej niż pierwsza ósemka.

 • anonim
  tytuł z TVp

  "Miętus najlepszy z Polaków, Stoch bez formy". Jestem ciekawy co będzie jutro...

 • resetka133 początkujący

  Trzymam za Cb Kamil kciuki . Nie obejrzę skoków rano bo nie mam Eurosportu2 . Będę czekała do 14 :30 jak bd na Eurosporcie : )
  Będzie dobrze ! : *

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).