PK w Iron Mountain: Pierwszy konkurs odwołany

 • 2012-02-12 11:31

Pierwsze zawody Pucharu Kontynentalnego w Iron Mountain zostały odwołane z powodu niesprzyjających warunków atmosferycznych.

Zaplanowane na piątek oficjalne treningi z powodu zbyt silnego wiatru, momentami osiągającego nawet 15m/s zostały odwołane. Organizatorzy liczyli na poprawę pogody w sobotę, niestety nie sprawdził się optymistyczny wariant. Również sobotnie zawody zostały odwołane.

Kolejna próba przeprowadzenia zawodów już dziś. Na 16:00 zaplanowano oficjalne treningi, a po nich o 16:45 pierwszy konkurs a o 20:00 drugi.

PROGRAM ZAWODÓW:
12.02.2012, niedziela
16:00 oficjalne treningi
16:45 1. konkurs
20:00 2 konkurs


Anna Szczepankiewicz, źródło: berkutschi.com
oglądalność: (6888) komentarze: (14)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • jozek_sibek redaktor
  Niedzielne skoki Polaków w PK w Iron Mountain

  Miejsca Polaków w niedzielnym treningu:

  1.J.Ziobro --.--.-- 11 miejscu
  2.M.Bachleda -.-- 24
  3.A.Zapotoczny - 27
  ------------
  4.J.Kot --.--.--.--- 36
  5.R.Sliż ---.---.--- 37
  5.D.Kubacki -.-.-- 37

  Odległości Polaków w niedzielnym treningu:

  1.J.Ziobro --.--.-- 118.0m
  2.M.Bachleda -.-- 105.5m
  3.A.Zapotoczny - 102.5m
  ------------
  4.J.Kot ----.----.--- 83.0m
  5.R.Sliż -----.------ 81.5m
  5.D.Kubacki ---.--- 81.5m

 • jozek_sibek redaktor
  Ranking CRL - stan na 6.02.2012:

  Polacy w rankingu CRL - po 17 konkursie PK:

  3.A.Zniszczoł -..- 866 pkt
  29.B.Kłusek ----- 314
  35.P.Żyła ---.---- 272
  36.K.Murańka -.- 259
  41.T.Byrt -------- 237
  45.M.Kot ----.---- 219
  --------------
  53.G.Miętus -..-.- 157
  55.K.Mietus -..-.- 151
  58.S.Hula ---.---- 145
  63.D.Kubacki ...- 134 - startuje w PK w Iron Mountain
  68.J.Ziobro --.--- 127 - startuje w PK w Iron Mountain
  75.R.Sliż --.---.-- 110 - startuje w PK w Iron Mountain
  93.J.Kot ----.------ 73 - startuje w PK w Iron Mountain
  113.M.Bachleda -- 31 - startuje w PK w Iron Mountain
  130.A.Zapotoczny-14 - startuje w PK w Iron Mountain

  Jak widać na konkursy PK do USA pojechało 6 najniżej sklasyfikowanych Polaków w rankingu CRL!.

 • anonim
  REDAKCJO-POBUDKA!

  Może byście napisali co tam się dzieje? Dlaczego zawodnicy nie skaczą?!

 • anonim
  Iron Mountain niedzielny konkurs rok temu

  http://www.youtube.com/watch?v=2e3o6NL3TDs&feature=channel_video_title

 • anonim
  ODWOŁANY

  był np. w tureckim Erzurum sobotni konkurs odwołany z powodu zepsucia się oświetlenia na skoczni :)

 • anonim

  czy w historii skoków narciarskich był kiedykolwiek inny powód odwołania konkursu niż "niesprzyjające warunki atmosferyczne"?

 • Kubiszon98 bywalec

  Jak zwykle wieje.Pewnie jak zawsze będzie loteria.Oby się konkursy odbyły bo Polacy będą mieli ogromną szansę na dużo punktów

 • anonim

  Dziwne że nie ma nikogo z Kanady na starcie. Po pierwsze maja w końcu nie daleko a po drugie szansa na punkty bo szczerze obsada najwyższa nawet jak na PK dziś dobra nie jest.

 • anonim
  A co do COC

  Obydwa konkursy się odbędą. Choćby na siłę, ale się odbędą. To przecież Amerykanie ;)

 • anonim
  Lista startowa

  http://www.fis-ski.com/pdf/2012/JP/3124/2012JP3124SLR1.pdf

 • Boy profesor

  To jest najlepsze, że zawodnicy jadą taki kawał drogi do USA, a potem okazuje się, że nie można skakać i być może w ogóle nic się nie odbędzie. Powinni inaczej planować zawody, z rezerwą czasową. A tak nikt do jutra nie zostanie.

 • anonim

  szkoda bo przy takiej loterii jak w iron bya bys szansa na dobre miejsce pamietam jak adam zajmowal ta 1 raz miejsce na pudle a wojtek był 6 !

 • anonim
  Niecodzienne skoki w Iron Mountain w 2011 roku :)

  http://www.youtube.com/watch?v=2e3o6NL3TDs&feature=channel_video_title

 • anonim

  Wycieczka do Stanów dla naszego drugiego i trzeciego garnituru skoczków :)

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).