Oppland drużynowym Mistrzem Norwegii

 • 2012-03-25 21:10

Drużyna Oppland w składzie Fredrik Bjerkeengen, Robert Johansson, Leif Marius Hagemoen i Kenneth Gangnes zwyciężyła w zespołowym konkursie o Mistrzostwo Norwegii.

Ekipa zwycięzców uzbierała łącznie 956 punktów. Zespół Nord-Trønderlag zajął drugie miejsce, a miał w swoim składzie Vegarda Haukø Skletta, Johana Martina Brandta, Ole Mariusa Ingvaldsena i Andreasa Stjernena (946,5 pkt). Brąz zdobyła drużyna Buskerud (926,5 pkt.). Jej skład to Daniel Andre Tande, Fredrik Aalien, Mats Berggaard i wczorajszy zwycięzca Anders Jacobsen, który oddał najdłuższe skoki w konkursie - 106 i 105m.

Pełne wyniki

Warto jeszcze dodać, że wczoraj w ramch Mistrzostw Norwegii rozegrano zawody pań. Wygrała je Anette Saggen, druga była Line Jahr, a trzecia Jenny Synnøve Hagemoen.


Adrian Dworakowski, źródło: Informacja własna
oglądalność: (5136) komentarze: (3)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • anonim

  Myślę że mała sensacja. Bardziej już bym się spodziewał wygranej Nord-Trønderlag. Sklett, Stjernen i Swensen skakali całą zimę lepiej od dzisiejszych zwycięzców nie licząc Gangnesa.

 • marro profesor

  Anders Fannemel ma jeszcze dwóch braci skoczków ale ich drużyna dopiero 9. Patrzac na nazwiska to powinni wygrac drużyna Akershus: Romoeren, Swensen, Roensen i Hilde ale widac że same nazwiska nie wystarcza do wygranej.

 • justyna1311 początkujący

  Gratulacje dla zwycięzców :)
  Szkoda, że skoki kobiet nie są tak popularne, bo nawet o Mistrzostwach Krajowych Pań nie ma osobnych artykułów
  tylko zwykłe wzmianki przy innych artykułach ; /

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).