Mistrzostwa Rosji: Dmitrij Wasiljew z drugim złotym medalem

• 2012-03-26 12:50

Wczoraj na skoczni K-125 w miejscowości Czajkowski rozegrano konkurs o Mistrzostwo Rosji na dużym obiekcie. Podobnie jak na mniejszej skoczni najlepszy okazał się Dmitrij Wasiljew.

Skoki na odległość 129,5 i 128,5 dały Wasiljewowi 243,9 pkt. Drugie miejsce zajął Anton Kaliniczenko, uzyskał notę 238,9 za skoki na 125,5 oraz 130 metrów. Drugi brązowy medal Mistrzostw Rosji wywalczył Aleksander Sardyko (129 i 124 m. - 230, 4 pkt.).

Czwarte miejsce ze sporą startą do podium zajął Ilmir Hazedtinow (118 i 119,5 m. 0 200,5 pkt.), piąty był Piotr Czadajew (119 i114,5 pkt. - 192,3 pkt.), a szósty Dmitrij Ipatow (114 i 112 m. - 177,3 pkt.)

Skład czołowej dziesiątki uzupełnili: Roman Trofimow, Ilja Rosliakow, Stanisław Oszczepkow i Aleksiej Romaszow.

Adrian Dworakowski, źródło: tramplin.perm.ru
oglądalność: (6172) komentarze: (14)