Jenna Mohr kończy karierę

 • 2012-05-01 13:04

25-letnia Niemka Jenna Mohr zakończyła swoją karierę zawodniczą. W oświadczeniu, które opublikowała na oficjalnym Fan Page'u, podkreśliła, że musi odejść od czynnego uprawiania sportu.

Po słabym minionym sezonie Jenna straciła status kadrowiczki, a co za tym idzie, wsparcie finansowe ze Związku. Jej najlepszym wynikiem tej zimy było 16. miejsce w Pucharze Kontynentalnym w Libercu. Wcześniej została odsunięta od drużyny na Puchar Świata, po tym jak w pierwszych trzech konkursach wywalczyła zaledwie jeden punkt.

25-latka podziękowała wszystkim, którzy wspierali ją w trakcie jej kariery - kibicom, trenerom oraz rodzinie.

"Wspaniały rozdział w moim życiu kończy się" - pisze Mohr.

Jenna Mohr była jedną z pionierek w skokach narciarskich pań, przez wiele lat walczyła o prawa kobiet do uprawiania tej dyscypliny. Łącznie wystartowała aż w 141 konkursach, wygrała trzy Puchary Kontynentalne, a na Mistrzostwach Świata w Libercu była 15.

Jenna w najbliższym czasie planuje dokończyć staż w Policji, jednak nie podjęła jeszcze decyzji o tym, czym zajmie się w przyszłości.


Tadeusz Mieczyński, źródło: ladies-skijumping.com
oglądalność: (5128) komentarze: (4)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • anonim

  Ale mimo wszystko mało zawodników zakończyło kariere. szkoda że ze słabszych krajów nikt nie informuje o zakończeniu kariery

 • DASIEK początkujący
  @karolina

  Racja, Andy Kofler, Mohr, jeszcze był ktoś ale nie pamiętam, heh

 • piotr186 początkujący

  "Jenna Mohr była jedną z pionierek w skokach narciarskich pań"

  chyba nazbyt śmiałą teza
  pionierkami to były (albo są) Eva Ganster, Daniela Irasho,Anette Sagen czy Lindsey Von

 • anonim

  widze ze zawód policji jest barzo popularny wśrod skoczków i skoczkiń narciarskich

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).