PK Pań w Lillehammer: Daniela Iraschko ponownie nokautuje

• 2012-09-08 12:22

Daniela Iraschko wygrała sobotni konkurs Pucharu Kontynentalnego pań w norweskim Lillehammer (HS 100). Austriaczka znokautowała rywalki, szybując w obu seriach najdalej - na 97 metrów. Na drugim stopniu podium stanęła jej rodaczka - Jaqueline Seifriedsberger (89 i 91,5m), a trzecia była Julia Kykkaenen z Finlandii (77,5 i 80,5m).

Tuż za podium uplasowała się Bigna Windmueller (79 i 79m), piąte miejsce wywalczyła Eva Logar (75 i 83m), a na szóstej pozycji sklasyfikowana z ostała Anja Tepes (79,5 i 77,5m).

Drugi konkurs Pucharu Kontynentalnego kobiet już w niedzielę, o godzinie 13:00. Na dziś zaplanowano zawody mężczyzn na skoczni dużej. Początek o 18-tej.

Zobacz aktualną klasyfikację generalną Letniego Pucharu Kontynentalnego Pań »

Tadeusz Mieczyński, źródło: Informacja własna
oglądalność: (3361) komentarze: (6)