Michael Neumayer po operacji lewego ramienia

 • 2012-09-12 22:40

Po upadku podczas konkursu LGP w Hakubie Michael Neumayer musiał poddać się operacji lewego ramienia. Lekarze przewidują, że niemiecki skoczek wróci do treningów najwcześniej za sześć tygodni.

Pomimo kontuzji Neumayer z optymizmem myśli o przyszłym sezonie. "Jestem wciąż bardzo zmotywowany. Będę się starał wrócić do treningów tak szybko jak to tylko możliwe. W tym roku oddawałem dobre skoki i to optymistycznie nastawia mnie na sezon zimowy" – wyznaje.

Także Werner Schuster przyznaje, że do momentu upadku Michael Neumayer był w bardzo dobrej formie. "Michael pokazał tego lata, że był świetnie przygotowany do zawodów LGP. Szkoda, że przez ten niegroźnie wyglądający upadek, będzie musiał zrobić sobie przerwę w treningach. Z drugiej strony jestem przekonany, że Michael ze swoim doświadczeniem i wytrwałością zostanie ponownie włączony do zespołu w zimie" – komentuje Werner Schuster.


Magdalena Wojas, źródło: skispringen.com
oglądalność: (4816) komentarze: (6)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • anonim
  KqIotLRXH

  PAwRXw trmsffxdzlsa

 • anonim
  IBLTJaXEjxhwfCq

  IwoKDK glpjywicyoyx

 • anonim
  EIhfGNYlcwQV

  adorei a tua anti-histf3ria, e9 espectacular e fiequi admirada porque ne3o sabia no dia teu casamento Santo Antf3nio que e9 o mesmo engrae7ado. Parabe9ns bom a tua entrevista. Espero que voe7eas estejais felizes. Teresa desejo-te muito Parabe9ns desabafar da tua histf3ria vida antigamente, lindamente bjs

 • Boy profesor

  Schmitt startował tego lata w COC aż miło, i niby punktował 7 na 8 razy, ale jego najlepsza pozycja to 11, a przegrywał z zawodnikami, którzy w LGP nie są w stanie zdobywać punktów. Neumayer natomiast tego lata w bardzo dobrej formie i to zwyżkującej, a tu taki pech na odjeździe i reszta lata stracona. Oby się odbudował, bo miewał już trochę tych kontuzji.

 • Snoflaxe weteran

  Zapomniałem o Jandzie ;) Ale Schmitt to nie chyba jest dobry przykład, od swojego powrotu w sezonie 2008/09, skacze co raz gorzej. Na pewno gorzej od Jandy i Neumayera.

 • Snoflaxe weteran

  W podobnej sytuacji w 2008 roku stracony sezon letni miał Kamil Stoch.
  Szkoda Neumayera, jest jednym już ze starszych zawodników (młodszy chyba tylko od Kasai), którzy ciągle skaczą na niezłym poziomie. Mam nadzieję, że uda mu się właściwie przepracować najważniejszy okres przygotowawczy we wrześniu i październiku :)

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).