Lechner zwycięża w Hinterzarten, Fannemel w Oslo

• 2012-09-15 20:13

W dniu dzisiejszym w krajowych zawodach na skoczniach w Hinterzarten i Oslo rywalizowali Niemcy i Norwegowie.

Na skoczni w Hi-za konkurs w kategorii open rozegrany w ramach Pucharu Niemiec wygrał 18-letni Josef Lechner po skokach na 104,5 i 101 m. (260 pkt.). Drugie miejsce zajął wciąż jeszcze parający się skokami narciarskimi Georg Späth (105 i 98,5 m.; 249,5 pkt.) trzeci był Kevin Horlacher (100,5 i 100 m.; 248,5 pkt.)

Pełne wyniki

Konkurs z cyklu Norges Cup rozegrany na Midtstubakken w Oslo wygrał Anders Fannemel oddając skoki na odległość 105 i 103,5 m. (264,5 pkt.). Anders Bardal uplasował się na drugiej pozycji (103 i 104,5 m.; 263 pkt.), trzecie miejsce zajął Philip Sjoen (103 i 98,5 m; 251 pkt.).

Adrian Dworakowski, źródło: Informacja własna
oglądalność: (4559) komentarze: (10)