Składy ekip na LGP w Ałmatach

 • 2012-09-18 22:00

Podczas gdy nasz kraj w zbliżających się konkursach Letniej Grand Prix w Ałmatach ma reprezentować jedynie dwóch zawodników, wiele innych ekip do Kazachstanu wysyła najmocniejsze składy.

Norwegię w ten weekend (22-23 września) reprezentować będą Tom Hilde, Anders Bardal, Rune Velta, Anders Fannemel oraz Anders Jacobsen.

Również Japończycy do Kazachstanu przylecą w silnym składzie, z Reruhi Shimizu, Sho Suzuki, Taku Takeuchi, Junshiro Kobayashi, Kento Sakuyama oraz Kenshiro Ito. W Ałmatach zabraknie natomiast Noriakiego Kasai oraz Daiki Ito.

Rosję reprezentować będą Alexey Romashov Dimitry Ipatov, Ilja Rosliakov oraz llmir Hazetdinov, a Amerykanie wystawią dwóch skoczków - Petera Frenette oraz Andersa Johnsona.

Oficjalne treiningi i kwalifikacje w Ałmatach odbędą się już w piątek.


Tadeusz Mieczyński, źródło: Informacja własna
oglądalność: (6120) komentarze: (13)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • M_B profesor

  Nie trzeba kwalifikacji, a do tego nawet gdyby było ponad 50 i byli jacyś z niskich pozycji to zarówno Żyła jak i Kłusek mieliby pewną kwalifikację.

  Zarówno Żyła jak i Kłusek powinni zdobyć tutaj dość niezłe punkty którymi nabiją sobie CRL na cały sezon zimowy, oby w zimę też dobrze skakali.

  Obstawiam, że COC będzie bardziej poważnie obstawiony.

 • anonim

  http://www.fis-ski.com/pdf/2013/JP/3751/2013JP3751SLT.pdf

 • anonim
  @hymm

  Piątek, 21.09.2012
  12:00 - Oficjalny trening (2 serie)
  14:00 - Kwalifikacje

  Sobota, 22.09.2012
  12:45 - Seria próbna
  13:30 - Pierwsza seria konkursowa


  Niedziela, 23.09.2012
  08:30 - Kwalifikacje
  09:30 - Pierwsza seria konkursowa

  Wszystko masz na stronie głównej.

 • anonim
  marro

  Ja nie widze żadnych przeciwskazań żeby nie zabrać do Ałmat kogoś oprócz Zyły i Kłuska. Moga nie jechać M.Kot, Stoch, Kubacki ale mogą pojechac nawet najsłabsi z kadry. NA Pk jadą Zniszczoł, Biegun, G.Miętus, K.Miętus, Ziobro, Zapotoczny, Rutkowski więc z ich nie można skorzystać ale pozostaje jeszcze chociażby Hula który nie jest przewidywany na główne postacie w kadrze więc mógłby załatać dziure.

 • marro profesor

  oby ta LGP jak najszybciej sie skonczyła i zaczeło prawdziwe skakanie w PS, im mniej Polaków w Kazachstanie tym lepiej

 • fankuba88 doświadczony
  @loks

  http://www.deutscherskiverband.de/detail_news_de,383,943921,detail.html

  Mówił to w tym wywiadzie.

 • Luthor weteran
  @dw

  No fakt, jego poczucie humoru jest bardzo specyficzne, koleś od miesięcy wypisuje to samo zdanie, kiedy tylko pojawi się temat Kamila. ;) Ale skoro uważa, że jest dowcipny... to niech dalej tak uważa. ;)

 • anonim

  Żyje, żyje. Wczoraj miał spotkanie ze Schlierenzauerem. Zresztą, poczytajcie sobie na stronie Schlieriego.

 • anonim

  Slovenia:

  http://www.smucka.com/skakalci-in-skakalke-odpotovali-proti-almatyu/

 • loks początkujący

  Duza Lista startowa na kingelthan O to lista skladow

  http://www.klingenthal.de/vsc/Meldung_SGP.pdf

 • anonim
  Cudownie.

  Nareszcie powrót Jacobsena :) Jak ja na to długo czekałem. W końcu znów czuję głód skoków :D Mam nadzieję że nie rozczaruje się Jacobsenem. Oby zimą był w formie i znów dawał mi masę radości :) Liczę na pierwszą 5 Andersa w najbliższym konkursie :D

 • Emil początkujący

  Miting kapitanów powinien być 7 i pół godziny przed kwalifikacjami. Czyli jakoś o 6:30 czasu polskiego w piątek ale u Kazachów z informacją różnie bywa. W zeszłym roku to wyniki były kilka godzin po treningach, a live timing był dopiero w próbnej.

 • anonim

  @loks
  poczekaj do piątku na ok. 2 godz. przed kwalifikacjami to będziesz miał wszystkie składy z listą startową.

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).