Japońska kadra na sezon 2003/04

 • 2003-11-01 20:19
Znamy już nazwiska zawodników, którzy wezmą udział w zawodach inaugurujących nowy sezon w skokach narciarskich. W Kuusamo wystartują następujący skoczkowie: Hideharu Miyahira, Noriaki Kasai, Kazuyoshi Funaki oraz Hiroki Yamada. Japoński Związek Narciarski podał także nazwiska sportowców, którzy o miejsce w kadrze A będą walczyć w Pucharze Kontynentalnym.

Kadra Japonii na najbliższe zawody COC: Takanobu Okabe, Akira Higashi, Daiki Ito i Teppei Takano. Nową twarzą w tym składzie jest 18-letni Ito, wicemistrz świata z Schonach (2002). Młody japoński skoczek nie odnosił jak dotąd spektakularnych sukcesów w zawodach pucharowych, a jego największym osiągnięciem w tych rozgrywkach jest trzecie miejsce, które zajął w sezonie 2001/02 w Sapporo. Ma za sobą także debiut w Pucharze Świata, ale nigdy nie udało mu się awansować do czołowej trzydziestki zawodów.

Decyzja o składach japońskich ekip na najbliższy sezon podjęta została na podstawie treningów, jakie niespełna dwa tygodnie temu miały miejsce w Hakubie. Podczas zgrupowania, na którym znalazły się kadry A, B, i C pracowano intensywnie nad techniką i elementami, jakie decydują o długości skoku. Najlepiej spisywali się tacy zawodnicy jak Hideharu Miyahira, Akira Higashi, Hiroki Yamada i młody Daiki Ito.

Więcej informacji na stronie kflive.akcja.pl/

simimanka, źródło: Informacja własna
oglądalność: (5536) komentarze: (2)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • anonim
  gdyby...

  gdyby mże Sven zmienił reprezentacje na japońska to liczba komentarzy stalaby sie bardziej porownywalna... ;)

 • skoczek początkujący
  ooo Yamada

  pamietam go z turnieju 4 skoczni w 2002 , niezle wtedy namieszal

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).