W Villach rozegrano drużynowe Mistrzostwa Austrii

 • 2012-10-06 16:31

Drużyna Oberösterreich 1, w skład której weszli Markus Schiffner, Thomas Diethart, Stefan Hayboeck i Michael Hayboeck zdobyła złoty medal drużynowych Mistrzostw Austrii, które rozegrano na skoczni normalnej w Villach.

Zwycięzcy, wśród których najlepiej skakał Diethart uzbierali po ósmiu skokach 969 pkt. Srebrny medal wywalczyła druga ekipa z Tyrolu: Elias Tollinger, Philip Aschenwald, Christoph Stauder, Andreas Strolz. (944,5 pkt.). Pierwsza drużyna Tyrolu zajęła najniższy stopień podium z wynikiem 943. W skład tej drużyny weszli: Manuel Fettner, Clemens Aigner, Thomas Lackner i Andreas Kofler.

Poza podium ze swoimi zespołami znaleźli się wczorajsi medaliści, Wolfgang Loitzl i Thomas Morgenstern, a w zawodach udziału nie wziął Gregor Schlierenzauer.

Pełne wyniki


Adrian Dworakowski, źródło: Informacja własna
oglądalność: (8020) komentarze: (12)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • HKS profesor

  @Talar

  Ostatnio wpadłem na ten filmik Krwistego: http://www.youtube.com/watch?v=DtKIb4YrGxk Wypowiedź od 1:29 do 1:32 skłania mnie do tego co napisałeś i chyba faktycznie powinni tak dla swojego dobra zrobić.

 • Emil profesor

  @HKS Tylko czasy jego na trasie wskazywały że raczej biegania nie traktował zbyt poważnie :) W każdym razie zimą będzie mu ciężej. Bo kiedy kadrowicze będą jeździć po torach lodowych i skakać na śniegu zawodnicy w klubie mogą najczęściej tylko porobić imitacje na sali gimnastycznej.

 • Talar weteran
  HKS

  Na wielką karierę już za późno, ale jeśli dłużej utrzyma taką dyspozycję, to być może zacznie zdobywać punkty Coc i dane mu będzie wystąpić parę razy w PŚ w co prawdopodobnie jeszcze wczoraj nikt nie wierzył:) A dla skoczka który ma 23 lata i dotąd największy jego sukcesy, to medal uniwersjady w drużynie i 6 miejsce w pucharze FIS jakiekolwiek punkty w zawodach wyzszej rangi byłyby dużym wyczynem..
  Nie mówię tak na podstawie tego jednego konkursu, ale całego lata.. Kotelnicki zaczął skakać co najmniej o klasę lepiej niż do tej pory, a dzisiaj w drugiej serii skoczył zaledwie metr krócej od Stocha z tej samej belki..

  No cóż może nie wybiegajmy zbyt daleko w przyszłość, ale z ciekawością będę śledził poczynania Wojtka w zimie:)

 • andbal profesor
  Nieobecni

  O Bieunie czytałem, że po operacji ale Olek juz miał tylko przeziębienie (i już po) to dlaczego nie wystapił?

 • fankuba88 doświadczony

  A Krzysiek Leja nadal w kompletnej rozsypce.Jeszcze nie tak dawno lider rocznika 96,dzisiaj zajmuje miejsce w 3 dziesiątce wśród juniorów,lepsi są od niego Milczanowski i Okas,a dodatkowo wyprzedza go Krystian Kołodziej z rocznika 97.

 • HKS profesor

  @M_B

  Masz rację, ale z całym szacunkiem dla Kotelnickiego, to już chyba za późno na wielką karierę w zawodowym sporcie.

 • fankuba88 doświadczony

  Kubacki fatalnie dzisiaj...Podobnie zresztą Krzysztof Miętus,słabo również Rutkowski czy Hula.Jakub Kot spisał się całkiem nieźle porównując to z jego ostatnimi wynikami:)Wielkie brawa dla Stanisława Bieli!Drugie miejsce wśród juniorów oraz 9 miejsce wśród seniorów(pokonał kilku kadrowiczów).

 • HKS profesor

  @OjciecMarek

  O ile dobrze pamiętam, to wyniki zawodów w Zakopanem są zawsze bardzo szybko na stronce TZNu. Sam jednak o tym zapomniałem skoro w Zakopanem się w ogóle nie skacze:P

  Bardzo ładny występ Bieli, który ma strasznie nierówną formę. Dawid Kubacki jasno daje do zrozumienia, że niedługo spadnie śnieg.

 • Emil profesor
  @OjciecMarek

  http://www.tzn.com.pl//www/gfx/strona_1/13/319/solidar-06.10 Najlepiej zawsze szukać u źródła czyli na stronie TZN :)

 • OjciecMarek profesor
  @Emil

  Czy w swej łaskawości mógłbyś podlinkować te wyniki? Nie mogłem ich znaleźć ani na nicesport, ani na winterszus, ani na stroinie PZNu, sport.pl też nie okazała się pomocna, o Tygodniku Podhalańskim nie wspominając...

 • Emil profesor

  A dziś odbyły się zawody Pucharu Solidarności ze wszystkimi zdrowymi kadrowiczami i wyniki są interesujące :P

 • anonim
  schlieri

  https://www.facebook.com/morgihungarian?ref=stream
  innego linku na razie nie ma

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).