Puchar Kontynentalny w Erzurum odwołany

 • 2012-11-06 21:17

Zawody Pucharu Kontynentalnego w tureckim Erzurum, zaplanowane na 8 i 9 grudnia tego roku, zostały odwołane przez gospodarzy imprezy.

"Niestety z powodu problemów organizacyjnych jesteśmy zmuszeni odwołać tegoroczne konkursy Pucharu Kontynentalnego" - czytamy w oficjalnym komunikacie.

W najbliższym czasie FIS poinformuje, czy zawody zostaną przeniesione do innej miejscowości, czy też całkowicie odwołane.


Tadeusz Mieczyński, źródło: fis-ski.com
oglądalność: (5400) komentarze: (11)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • Emil początkujący

  @piotr186 Co Turcy w zeszłym roku odwoływali? Bo ja pamiętam i PK w skokach i PK w kombinacji, i potem jeszcze MŚJ. Raz z powodu problemów ze śniegiem dwa lata temu przełożyli konkurs z K-125 na K-95 ale dwa konkursy się odbyły.

 • HKS początkujący

  @piotr186

  Turcy wprost powiedzieli, że nie mają kasy od państwa mimo, że miała być i tyle. Jak to jest tłumaczone na polski na różnych portalach to inna kwestia.

  Kombinacja też definitywnie odwołana i uważam, że jest 0,01% szans że ktoś wejdzie w ich miejsce. Byłyby jaja jak kokosy, jakby Tajner wypiął klatę i zgłosił Zakopane.

 • anonim
  @piotr186

  Trochę to straszne, że organizacyjnie jesteśmy na poziomie Turcji, która ze sportami zimowymi ma tyle wspólnego co nic.

 • zur555 doświadczony
  piotr186

  Oficjalne powiedzieli ze z problemów organizacyjnych a nie kłamali ze sniegu za miesiąc nie będą mieli. Po za tym mi się wydaje ze oficjalne powiedzieli ze z powodów finansowych.

 • piotr186 początkujący
  zur555

  Z tego co widzę to Turcy tez nie maja zbyt wyrafinowanej wymówki:) Pod "kłopotami organizacyjnymi" może się kryć wszytko...

 • zur555 doświadczony
  anonim

  Zakopane rok temu tak samo zrezygnowlai z organizacji PSw kombinacji. A nawet gorszy sposób bo szukali głupich wymówke zamiast w prosto oczy powiedzieć ze sponsorów nie znalezli.

 • andbal profesor
  PK

  Z powodów logistycznych zawody Pk winny być przniesione do Finlandi czy Norwegii tak aby zawodnicy zaliczili 4 konkursy PK w jednym regionie nie tracąc wiele sił i środków na przemieszczanie a do tego zaliczyli kilka dni treningu na śniegu z początkiem zimy.

 • OjciecMarek weteran
  @PKS

  Nie myl burmistrza Zakopanego z działaczami z tego miasta:
  "Nie mam pojęcia, nie jest to inicjatywa Polskiego Związku Narciarskiego. Jest to działanie stricte marketingowe, ale bardzo zainteresował się nim Walter Hofer, który specjalnie przyleciał do Polski i wraz z grupą działaczy Tatrzańskiego Związku Narciarskiego i przedstawicielem marketingu PZN rozmawiali o tym, żeby taka skocznia powstała i aby pierwszy Puchar Świata mógł się odbyć 25-26 października 2013 roku."
  Noo, chyba że ci działacze TZNu to tylko z Szaflar czy Nowego Targu...

 • anonim

  Niedługo Zakopane sie wycofa z powodu "problemów organizacyjnych" Działacze z Zakopanego wola aby turniej zorganizować na stadionie im. Kazimerza Górskiego. Zdemontowane liny z dachu narodowego chca pozykac na nowy wyciąg .

 • HKS początkujący

  "Problemy organizacyjne" czyli po prostu brak hajsu nie tyle na PK co na PŚ, który też został odwołany. Jak widać nie tylko Zakopane lubi zaliczać wtopy, a Erzurum co chciało to zorganizowało, ale szkoda żeby im teraz wszystko odebrano bo trochę pracowali na PŚ od najniższych szczebli, a tu klops...

 • czarnylis weteran
  WInterSzus

  "Problemy organizacyjne". To Turkom najlepiej nie wróży. FIS jest pamiętliwy. Trochę szkoda bo nowiuśki kompleks i nowa miejscowość na skokowej mapie świata, a już na starcie "problemy organizacyjne".

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).