Upadek Jana Ziobro w Lillehammer

 • 2012-11-15 00:41

Podczas środowego treningu na skoczni w Lillehammer dosyć mocno poturbował się jeden z naszych młodych reprezentantów, Jan Ziobro. 21 letni skoczek wywrócił się na nierówności na zeskoku i niefortunnie upadł.

"Po lądowaniu Janek, wpadł w dziurę na zeskoku i się wywrócił. Ściągnęło go na bandę i to spowodowało najwięcej obrażeń. Został na miejscu opatrzony przez Łukasza Gębalę (fizjoterapeutę), po czym pojechał dla pewności na badania do szpitala i szycie rany. Nie było konieczności wzywania karetki. Zawodnik opuścił skocznię o własnych siłach" - relacjonuje Łukasz Kruczek.

"Jest trochę potłuczony i miał szytą rękę, ale nie ma większych uszczerbków. Zobaczymy jak się jutro będzie czuł. Sądzimy, że wróci po krótkiej przerwie do skakania" - kończy trener polskiej kadry.

Sympatycznemu zawodnikowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.


Tadeusz Mieczyński, źródło: Informacja własna
oglądalność: (6614) komentarze: (7)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • anonim
  Do kolegi z klubu

  Jestem bardzo ciekawy, kto to jest taki złośliwy i zazdrosny o Janka. Kolego z klubu Ty pewnie jesteś albo byłeś tak bardzo do niczego skoro nie ma Cię w kadrze. I co cię (dokładnie z małej litery bo na dużą nie zasłużyłeś!) interesuje interes Janka. Sam się weź do roboty a nie zazdrość innym. Ludzie jacy wy jesteście wredni, złośliwi, zazdrośni, zawistni aż się wymiotować na takie wypowiedzi chce! Ludzkie chamstwo nie zna granic!

 • anonim

  dot.kolega z klubu

  ta wcale zle o nim nieświiadczy ,ze myśli już o swojej przyszłości ,przecież Schliri też poza skokami zajmuje się biznesem ,to świadczy o dojrzałości życiowej ,a nie potem narzekać ,że nie mam z czego żyć i być na garnuszku rodziców.

  Janku szybkiego powrotu do zdrowia i dalekich skoków

 • andbal profesor
  Przerwa

  Ja tam nie widzę sprzeczności, aby po kilku dniach treningu skokowego, zrobić przerwę. Ale czy to znaczy, że trzeba w niedzielę rano lecieć do kraju (z lub bez przesiadek) potem odprawy podróż samochodem do Zakopanego czy Wisły. aby spowrotem w czwartek rano lecieć w to samo miejsce. Na miejscu odnowę biologiczną czy lekki trening mozna zrobić. A nóż z treningów do soboty coś wypadnie i będzie potrzeba oddać jeszcze kilka skoków w niedzielę.

 • M_B profesor
  @kolega z klubu

  Nawet jak blokuje miejsce to są tacy którzy tym bardziej blokują miejsce w kadrach nawet porównując z Jankiem ;), a jak będzie skakał jak pod koniec lata to żadnego miejsca blokować nie będzie, zapewne ten bardziej utalentowany kolega z klubu to Ty. =)

 • Emil początkujący

  Tylko te kilka dni przerwy może spowodować że się nie załapie do kadry na PŚ bo jego forma będzie niewiadomą. Chyba ze to naprawdę drobnostka i jutro do skakanie wróci.

 • anonim

  Jasiu Ziobro lepiej niech zajmie się pilnowaniem swojej stacji benzynowej w koscielisku , a nie zajmowaniem miejsca w kadrze innym bardziej utalentowanym zawodnikom. Tak na siłe jest ciągniety przez trenerów do kadry bo JEST Z KLUBU Z ZAKOPANEGO .

 • JPW2 stały bywalec

  Dobrze, że nic naprawdę poważnego się nie stało.
  Życzę szybkiego powrotu do zdrowia !

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).