Tańsze bilety na PŚ w Holmenkollen

 • 2012-11-20 23:36

Organizatorzy konkurów Pucharu Świata na skoczni w Holmenkollen chcą zrobić wszystko, by tegoroczne zawody okazały się większym sukcesem niż poprzednie konkursy i z tego powodu, chcą obniżyć ceny biletów.

W ubiegłym sezonie publiczność w Oslo nie dopisała. Na trybunach zasiadło niewiele ponad 10 000 tysięcy kibiców, co zdecydowanie odbiega od tamtejszych norm. Jedną z głównych tego przyczyn były zbyt drogie ceny wejściówek, które zaczynały się od ponad 200 złotych.

Teraz organizatorzy chcą ponownie przyciągnąć pod skocznię tłumy kibiców, a jednym z priorytetów jest znaczna obniżka cen.

"Uznaliśmy, że ceny biletów dla niektórych grup były zbyt drogie, zwłaszcza dla rodzin. Dlatego ustaliliśmy ceny na przyszłoroczne konkursy na takim poziomie, które nie powinny podlegać dyskusji" – zapowiedział Per Bergerud, przewodniczący Norweskiego Związku Narciarskiego.

Dokładne ceny biletów nie zostały jeszcze podane, jednak Bergerud zapowiedział, że najtańsze wejściówki nie powinny przekraczać 100 złotych.


Damian Siminski, źródło: Daglabet.no
oglądalność: (9989) komentarze: (8)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • anonim
  hej

  W Zakopcu też powinni obniżyć ceny biletów ale neisty nie zrobili tego i juz nie bedzie tylu kibiców zobaczycie

 • anonim
  bilety

  Mam do was pytanko: czy wie ktoś może gdzie mogę zamówić bilety na zawody w Harrachovie, czy przez internet jest to w ogóle możliwe? Bardzo proszę o odpowiedź.
  Pozdrawiam

 • Boy profesor

  Mógłby ktoś mi pomóc w kwestii technicznej? Otóż nie wiem dlaczego ale żeby wysłać tutaj wiadomość muszę czekać aż ponad 30 sekund. Kiedyś to działo się automatycznie, a teraz taki przestój. Gdzie może leżeć przyczyna? Sama strona chodzi mi bardzo płynnie i nie mam z nią problemów. A problem ten jest na każdej przeglądarce.

 • Boy profesor

  Po zdjęciach to można wywnioskować, że skocznia nie jest w dobrym stanie i chcą ją oszczędzać na inaugurację PŚ, aby jej wcześniej zawodnicy nie wyjeździli...

 • fanskokow początkujący

  na berkutschi sa zdjecia i filmiki z trenigu jest tez kamerka live http://berkutschi.com/pl/front/home

 • Emil początkujący

  @sezonowy kibic. Dziś w Lillehammer mieli trenować Austriacy (nie wiem jak inni) ale nie trenują. Przyczyn nie znamy ale pewnie wiatr. Wczoraj trenowali i na profilu Gregora jest zdjęcie jak rusza z belki. Z 17-18 belki czyli bez względu na to jaka skocznia czy duża czy normalna "las". Chyba że bardzo mocno wiało w plecy ale nawet w tych nowych kombinezonach to musiałoby być z 3 m/s z tyłu.

 • Summer początkujący

  To świetnie, bo aż przykro się patrzyło na prawie puste trybuny w zeszłym roku. Może 10 000 to nie tragedia, ale ogromne optycznie sektory sprawiały wrażenie puściutkich. A na Holmenkollen bywało tłumy... ;)

 • Karp weteran

  Na STSsie jeszcze nie widzę, ale na Fortunie już się pojawiły bardziej 'przyziemne' odnośnie kl. generalnej

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).