Krzysztof Miętus: "Udało mi się awaryjnie coś z tego ulecieć"

 • 2012-11-29 21:42

Krzysztof Miętus, po dwóch słabych skokach w treningach, wywalczył kwalifikację do indywidualnego konkursu w fińskim Kuusamo. Przyznaje jednak, że nad swoimi skokami wciąż musi mocno popracować.

– Czuję się dobrze, bo udało mi się awansować, ale ze swoich skoków nie mogę być zadowolony – przyznał Miętus. – Miałem problemy z pozycją dojazdową, trochę ciągnęło mnie na palce i przez to odbicie nie było takie, jak powinno. Było to widać w ostatnim dzisiejszym skoku, ale udało mi się awaryjnie coś z tego ulecieć. Dzięki temu, że najdłużej zachowałem stabilność na dojeździe, ta próba okazała się najlepsza. Wszystko przeanalizujemy z trenerem i w następnych startach powinno być już lepiej – podsumował.

– Do Kuusamo dotarliśmy wczoraj koło południa, ale niezbyt dobrze się czułem i dlatego nie trenowałem razem z kolegami. Czułem, że moje nogi są zmęczone, więc wolałem odpocząć i dziś wystartować „na świeżości” – powiedział Polak.

– Oczywiście chciałbym wystartować w jutrzejszej drużynówce, ale jaki skład wybierze trener, jeszcze zobaczymy – dodał.


Magdalena Dycha, źródło: Informacja własna
oglądalność: (6002) komentarze: (7)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • anonim
  De ja vu

  Ja przepraszam ale co on robil caly rok? Do polowy sezonu znowu beda mowic "skoki jeszcze nie sa takie jakbym chcial" a od polowy, ze juz sa zmeczeni. De ja vu co roku.

 • anonim
  zeby chociaz mial wyglad jak na swoj wiek

  Czułem, że moje nogi są zmęczone, więc wolałem odpocząć i dziś wystartować

 • anonim

  @Boy

  a niby jakim prawem miałby startować w drużynówce, skoro jest dopiero początek sezonu, a on już jest zmęczony?!

 • Emil początkujący

  @Boy Jak Krzysiek skoczy dobrze to nikt. Tylko że Krzysiek skacze słabo tutaj. To trochę ryzyko.

 • Boy profesor

  @Emil
  Ale myślisz że ten który jest w drużynie ma szansę odlecieć dalej od Krzyśka?

 • Boy profesor

  Nieobecność Miętusa w drużynówce to skandal. Bądź co bądź ale on ma największe szanse żeby na Ruce odlecieć.

 • Krecik początkujący

  http://www.fis-ski.com/pdf/2013/JP/3787/2013JP3787SLR1.pdf

  Stoch w pierwszej grupie

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).