Skoczkowie dla "Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy"

 • 2013-01-21 19:17

Powoli staje się już tradycją, że również środowisko skoków narciarskich aktywnie włącza się do zbiórki pieniędzy w ramach "Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy". Przy tej okazji kibice mogą nie tylko wspomóc szczytny cel, ale również stać się posiadaczami atrakcyjnych upominków.

Producent kombinezonów i strojów sportowych - firma BERDAX - zachęca do licytacji wyjątkowej Koszulki startowej z Pucharu Świata w skokach narciarskich Zakopane 2013 z podpisami całej Polskiej Kadry!

Licytuj plastron startowy z podpisami polskich skoczków >>

Tymczasem Organizatorzy konkursu Pucharu Świata w skokach narciarskich w Wiśle licytują autografy polskich i zagranicznych zawodników, którzy gościli w Beskidach w dniach 8-9 stycznia 2013 roku.

Na wyprodukowanej specjalnie na tę okoliczność drewnianej płycie swój podpis tuż przed wyjazdem na Rajd Dakar złożył Adam Małysz. Podpisali się także zawodnicy polskiej kadry - między innymi Piotr Żyła, Maciej Kot i Kamil Stoch. Nie brakuje tu także autografów skoczków zajmujących czołowe miejsca w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Swój podpis złożyli między innymi: Gregor Schlierenzauer, Anders Bardal, Tom Hilde, Anders Jacobsen, Andreas Kofler, Jaka Hvala. Swój podpis złożył także prezes Polskiego Związku Narciarskiego Apoloniusz Tajner.

Na drewnianej podstawie znajduje się oryginalny drzeworyt przedstawiający orła na nartach skokowych. Są także okolicznościowe podpisy. Przedmiot ten wykonała wiślańska firma specjalizująca się w produkcji drewnianych zabawek - Pilch.

Licytuj dzeworyt z autografami skoczków >>

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w licytacjach!


Tadeusz Mieczyński, źródło: Informacja własna
oglądalność: (8412) komentarze: (4)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • anonim

  Witam, pisze pracę licencjacką na temat Zakopanego i kibiców skoków narciarskich, a dokładnie tego, jak spędzają wolny czas pomiędzy zawodami. Mam ogromną prośbę do każdego o wypełnienie ankiety - zajmuje to do 6 minut, a ja potrzebuje sporej ilości, aby wyciągnąć wiarygodne wnioski. Jeśli możesz to przekaż znajomym. Z góry dziękuje.
  Oto link do ankiety:
  http://www.ankietka.pl/ankieta/103613/zakopane-promocja-i-wykorzystanie- oferty-turystycznej-regionu-podczas-zawodow-w-skokach-narciarskich.html (proszę usunąć spację)

 • anonim

  http://www.youtube.com/watch?v=b8yLiOG-PdU - Skoki Piotrka Żyły cz. II - 1080p HD

 • MacejKOT początkujący
  Mietus

  Grzegorz Mietus to jest talent gdybym ja był trenerem to bym go do klingthal i willingen zabral a jak tam bylo by dosc dobrze to lahti tez

 • krwisty bywalec
  Drzeworyt

  Potwierdzam. Osobiście zbieraliśmy z kolegą Grandą podpisy na drzeworytowych tabliczkach. Skoczkowie z chęcią podpisywali, co dokumentowaliśmy na zdjęciach. Także warto kupić ten drzeworyt, bo jest solidnie wykonany i bardzo ładny. Zapraszamy.

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).