Dziś polska kadra odleci do Norwegii

 • 2003-12-03 04:35
Podopieczni Apoloniusza Tajnera oraz Heinza Kuttina nadal przebywają w fińskim Kuusamo. Niestety pogoda na skoczni Ruka jest coraz gorsza - we wtorek Polakom nie udało się oddać ani jednego skoku, a to za sprawą szalejącej wichury (15m/s). Tymczasem kadra A już jutro wyruszy do norweskiego Trondheim...

Wczorajszy dzień nie był jednak dla Polaków dniem straconym. Reprezentanci Polski pracowali bowiem nad kondycją i wytrzymałością na siłowni, a także grali w piłkę halową.

Jutro przed południem podopieczni trenerów Tajnera oraz Fijasa mają zamiar oddać jeszcze po kilka skoków, a już na godzinę 12:30 zaplanowany jest odlot z Kuusamo. Do norweskiego Trondheim Polacy dotrą dopiero wieczorem.

Tymczasem od wczoraj w Kuusamo trenują także zawodnicy kadry Heinza Kuttina, w składzie: Wojciech Skupień, Wojciech Tajner, Krystian Długopolski i Mateusz Rutkowski.

Właśnie ci skoczkowie wystartują w sobotnich zawodach Pucharu Kontynentalnego na skoczni Ruka i pozostaje mieć nadzieję, iż pogoda nie będzie sprawiać tu więcej problemów.

tad, źródło: DP
oglądalność: (5190) komentarze: (5)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • Adi.P. początkujący
  Kadra B

  Długopolski nie jest członkiem kadry B , tylko C,więc nie jest podopiecznym trenera Kuttina lecz Klimowskiego.

 • anonim

  Sory że nie na temat ale dziś są urodziny Adama Małysza. Wszystkiego Najlepszego!

 • anonim
  Życzenia

  Też nie na temat :P

  Adaś, życzę czwartej kuli!

 • tad redaktor
  kadra B

  Wiem ze nominalnie Długopolski nie jest w kadrze B, jednak skoro trenuje z Kuttinem to wg. mnie mozna go nazwac jego podopiecznym :) Podobne zdanie ma najwyraźniej Piotr Fijas:

  " Dołączyło do nas czterech skoczków z kadry "B" Austriaka Heinza Kuttina: Wojciech Skupień, Wojciech Tajner, Krystian Długopolski i Mateusz Rutkowski"

 • anonim
  o trenerze

  fajna fotka trenerze Apoloniuszu

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).