Puchar Kontynentalny w Bischofshofen odwołany

 • 2014-01-17 14:52

Zaplanowany na przyszły weekend (25-26 stycznia) Puchar Kontynentalny w Bischofshofen nie dojdzie do skutku. Międzynarodowa Federacja Narciarska podjęła taką decyzję po dzisiejszej kontroli obiektu.

Obecnie skocznia im. Paula-Ausserleitnera, na której odbył się finał 62. Turnieju Czterech Skoczni nie jest przygotowana do rozgrywania zawodów z powodu zbyt małej ilości śniegu na zeskoku.

Powodem jest oczywiście zbyt wysoka temperatura, która wyjątkowo w tym sezonie uprzykrza życie organizatorom zawodów różnej rangi.


Dominik Formela, źródło: Informacja własna
oglądalność: (5735) komentarze: (3)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • Stinger profesor

  Szkoda że kolejne zawody nie dojdą do skutku. Fajnie by było teraz dać w Wiśle na zastępstwo ale wiemy że nie dadzą konkursów w Polsce ... nie miałby kto wystartować? Jest kilku skoczków którzy mogliby skoczyć a nawet kadra olimpijska bo przecież to mógłby być taki dobry trening przed IO a grupy krajowej byśmy po prostu nie wystawili tylko poczekali do Zakopanego pod koniec sezonu.

 • monia866 weteran
  Właśnie;)

  Jak już nawieźli tego śniegu z Chochołowa i nameczyli się przygotowując ten obiet ,to po co ma się teraz "marnowac" do końca sezonu?Można go wykorzystać na PK,dla naszych oimpijczyków moze to być dobra okazja do treningu z dodatkową motywacją,bo przy udziale publiczności. A jeszcze Wisła zarobi na biletach;)

 • damrs22 doświadczony
  Mogliby zorganizować zawody w Polsce

  Wisła i zakopane będą przygotowane, skoro nie odbyły się zawody na początku Stycznia, a teraz będzie wolny weekend, to powinni zorganizować zaległe zawody w Wiśle, lub Zakopanem. O ile to nie będzie wielki kłopot dla organizatorów. A kibice na pewno dopiszą.

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).