Thomas Morgenstern powrócił na skocznie

 • 2014-01-31 20:38

Thomas Morgenstern po raz pierwszy od upadku w Bad Mitterndorf pojawił się na skoczni. Austriacki skoczek wspólnie ze swoim trenerem Heinzem Kuttinem udali się do Oberstdorfu.

Kuttin zaplanował dla Morgensterna dwie sesje treningowe. Zarówno zajęcia przed południem jak i wieczorem przebiegły bez zakłóceń. "Juhu, żyję" - skwitował swoje pierwsze skoki Morgenstern. Kolejny trening na skoczni odbędzie się w sobotę przed południem.

"Nie siedziałem zbyt długo na belce, po tym jak mi Heinz dał sygnał do startu" - mówił o swoim pierwszym skoku Morgenstern. "Oczywiście przez głowę przebiegło mi wiele myśli. Jak tylko znalazłem się w torach najazdowych, ogarnęło mną znajome uczucie. Po wylądowaniu ogromny kamień spadł mi z serca, to był bardzo piękny moment" - dodał Austriak.

W niedzielę Morgenstern wraca do domu. W poniedziałek ma zaplanowany trening w Klagenfurcie a we wtorek razem z pozostałymi zawodnikami wyleci z Austrii do Soczi.Anna Szczepankiewicz, źródło: Informacja własna
oglądalność: (6442) komentarze: (4)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • anonim
  Szacun dla Thomasa!

  Brawo! Thomas jesteś wielki. Tak trzymaj. Wierzyłam, że się uda. Życzę wszystkiego najlepszego oczywiście ze złotym indywidualnym medalem włącznie.

 • anonim

  morgi na 100% wygra
  tak myśle w tym sporcie najważniejsza jest głowa
  a morgi ma zawziętość w sobie

 • jma profesor
  Panu Thomasowi - ukłony.

  Przyznam szczerze, że uznałem, ze Igrzyska dla Thomasa to może będą za 4 lata. To co zrobił to wyczyn. Wielki.

 • HKS początkujący

  Szacun dla Morgiego, a media miały na początku pożywkę i zabawę w tłumaczenia co mu jest, a że interpretacja dowolna to można podkolorować...

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).