PK w Ga-Pa: Zawody odwołane

 • 2014-02-13 16:45

Kolejne zawody Pucharu Kontynentalnego w tym sezonie zostały odwołane. Tym razem z pogodą nie mieli szans organizatorzy w Garmisch-Partenkirchen.

Dwa konkursy, które odbyć miały się 22 i 23 lutego, zostały odwołane z powodu braku śniegu i temperatur przekraczających +10 stopni.

Komitet Organizacyjny liczy, że skocznie uda się przygotować w późniejszym terminie i zawody zostaną rozegrane jeszcze tej zimy.Anna Szczepankiewicz, źródło: berkutschi.com
oglądalność: (5881) komentarze: (7)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • ZKuba36 profesor
  ŁKS

  http://live. berkutschi.com/worldcup/3940

 • andbal profesor
  Skład na zawody PŚ po IO

  Mnie to pasuje. Nie bedzie wymówki, że Murańka czy Zniszczoł nie mogą jechać na PŚ bo startuja w PK i nie zdążą wrócić lub będą zmęczeni. A tak zawody PŚ po IO mamy 26 lutego zapewne 25go treningi i kwalifikacje, zaś zawody PK (ostatnie w tym periodzie) w Seefeld w dniach 20-21 lutego co da najpóźniejszy powrót do Polski 22 lutego. Będzie czas na odpoczynek lekki trening i mam nadzieję w 7kę do Falun.

 • anonim
  lista na jutro

  http://data.fis-ski.com/pdf/2014/JP/3940/2014JP3940SLR1.pdf

 • dejw profesor
  @Pio

  No właśnie. Dobrze że w porę się ogarnąłeś.
  I to wcale nie jest dziwne. Limity na PK są nam potrzebne, bo juniorzy (a mam nadzieję że wkrótce będzie ich coraz więcej) muszą gdzieś skakać, przecierać się, mieć okazję na czynienie postępów, sprawdzić się z zapleczem innym krajów.
  Jak na razie trzymamy limit 7, ale możemy spaść do 6. A Ziobro, niedługo będzie na wylocie z 50 CRL, bo w Kontynentalach już od dawna nie startuje.

 • JankessPL doświadczony
  @pio

  Żyła w obecnej formie jak najbardziej,a dla Kubackiego PK w tym sezonie powinien być normą

 • pio początkujący
  ano tak, PK

  Ale tak dziwne żeby w ogóle pisać o wysłaniu tych zawodników na coc

 • jozek_sibek redaktor
  Konkursy PK

  Szkoda,ale na kolejne konkursy PK trzeba wysłać D.Kubackiego i może P.Żyłę i niech wywalczy 7 i 8 miejsce na ostatni period PK i skończy się ,,wojna,, na temat,kto powinien jechać na ZIO?

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).