Odliczanie i skakanie

 • 2002-02-06 22:38
Już jutro w Salt Lake City przedsmak emocji olimpijskich. Na skoczni K-90 odbędą się treningi z udziałem m.in ekipy polskiej. Dzisiaj, przy bezwietrznej pogodzie i temperaturze śniegu -17 stopni, niektóre ekipy wykonały swoje pierwsze skoki.

Najlepszy na treningu okazał się Fin Janne Ahonen skacząc 95,5 m. Pół metra mniej uzyskał Rosjanin Ildar Fatkulin. Nie skakali Niemcy (Hannawald i Schmitt) i Polacy. Skoczkowie i sztab szkoleniowy dojechał dzisiaj wieczorem (naszego czasu) do wioski olimpijskiej.

Jeśli ktoś jest w pobliżu SLC i zechce obejrzeć skoki, to jest jeszcze szansa. O ile na główne zawody nie ma biletów w sprzedaży od dawna, to są do kupienia jeszcze wejściówki na skoki kwalifikacyjne.


koP, źródło: Informacja własna
oglądalność: (4662) komentarze: (6)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • anonim
  pierwsze treningi przed ZIO

  Można by było podać więcej tych wyników niż tylko J.Ahonena. To tylko wtedy pokazywało że był w niezłej formie. Fatchullin pewnie tak dobrze bo konkurencja mała, bo na ZIO zawiódł całkowicie.

 • anonim
  K90

  955 m to bardzo duzo jak na tą skocznię ciekawi mnie rozbieg 95 m Widholeza tzn. inni sa tez w znakomitej formie tak jak mówilem o medal bedzie bardzo trudno wszystko moze sie zdarzyc poziom bedzie wyższy niz w Lahti. Coz robic wg mnie tylko k90 tam trzeba postawic wszystko na jedna karte ba ale nie tacy faworyci zawodzili no cóż tylko trzymać kciuki i modlic się za Adasia.

 • anonim
  Drugi

  Wszyscy zawsze cieszą się gdy uda się im jako pierwszym wpisać na stronę więc ja poświętuję trochę swoje drugie miejsce. Co do K90 zobaczymy. Należy wierzyć że będzie dobrze. 95 i pół m. to sporo sądzę jednak że rozbieg był b. wyśrubowany. Fatkulin nie skakał ostatnio najgenialniej chyba że Ruscy coś w ostatniej chwili poczarowali.

 • anonim
  K90

  Spokojnie. Poczekajmy aż pokaże się cała czołówka.

 • anonim
  wioska

  no to bedzie wielka rywalizacja w SLC !

 • anonim
  Ulubiency

  Na pewno wszyscy chetnie obejrza Igrzyska Olimpijskie w Salt lake .Szcególnie dlatego ze wystepuje wnich nasz Malysz za którego wszyscy bedziemy trzymac kciuki.Ale moim ulubiencem jest Martin Schmitt któorego równie bede dopingowac .Ale wole aby wygral nasz Adam Małysz

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).