Sven Hannawald w Warszawie

 • 2014-03-06 22:09

Sven Hannawald gościł w Warszawie w ramach promocji swojej książki "Triumf. Upadek. Powrót do życia". Patronat medialny nad książką objął nasz serwis Skijumping.pl

Niemieckiego byłego już skoczka polskim fanom skoków narciarskich nie trzeba przedstawiać. Jako jedyny wygrał wszystkie konkursu Turnieju Czterech Skoczni w sezonie 2001/2002. Po tym wielkim sukcesie Sven Hannawald zakończył sportową karierę z powodu problemów zdrowotnych. Skoczek cierpiał na syndrom "wypalenia".

W swojej książce Hannawald koncentruje się na drodze jaką przebył od wielkiego triumfu w Turnieju przez pobyt w specjalistycznej klinice aż po powrót do zdrowia.

W Niemczech jego autobiografia została wydana jesienią 2013 roku. Jak do tej pory została przetłumaczona tylko na język polski. W związku z promocją Hannawald przyjechał do naszego kraju. Od samego rana odwiedzał telewizje śniadaniowe oraz stacje radiowe promując książkę i udzielają wywiadów. W związku z promocją Sven Hannawald spotkał się również ze swoimi fanami w Empiku-Junior oraz w Kinie Czary. Każde ze spotkań cieszyło się sporym zainteresowaniem fanów.

Każdy z przybyłych do Empiku mógł nabyć książkę "Triumf. Upadek. Powrót do życia", otrzymać autograf Svena Hannawalda a szczęśliwcy mogli nawet zadać pytanie oraz zrobić sobie zdjęcie z byłym zawodnikiem.

W czasie prezentacji książki kibice mogli dowiedzieć się w jakim celu została wydana książka. Był również czas na anegdoty ze świata skoków narciarskich.

FOTORELACJA


Anna Szczepankiewicz, źródło: Informacja własna
oglądalność: (12781) komentarze: (3)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • SvenVicky stały bywalec
  Empik Fotki

  Spotkanie bardzo fajne, sporo ludzi było w Empiku ale udało mi się nawet fotkę z nim cyknąć przy podpisywaniu i parę innych także mam jak ktoś chciałby zobaczyć go z bardzo bliska bo na koniec zostało mu kilka minut i można było do niego spokojnie podejść to stałem i cykałem każdemu z metra :D Strasznie pozytywne wrażenie zrobił, dzięki Hanni! ;)

 • anonim
  sad

  no raczej nie... Ahonen wygrał TCS 5 razy, a Hannawald wygrał wszystkie konkursy tylko w jednym turnieju. Zresztą większą sztuką jest nie wygrać żadnego konkursu w turnieju, a wygrać cały turniej.

 • Ulkowa początkujący

  Byłam na spotkaniu w kinie. Było świetnie, mało ludzi, kameralnie. Sven rozdał wszystkim autografy i robił bardzo dużo zdjęć. Wydawał się strasznie sympatyczny :) jestem bardzo zadowolona..

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).