Thomas Morgenstern na wycieczce helikopterem

 • 2014-04-18 19:48

Austriacki skoczek nie nudzi się po zakończeniu zimowego sezonu. Podczas lekcji latania helikopterem odwiedził firmę Fischer Sports w Ried.

Morgenstern, który ma już licencję pilota samolotu i helikoptera oraz ubiega się o licencję komercyjnego pilota helikoptera wraz z towarzyszącym mu pilotem w godzinę dolecieli z Graz do Ried. "Lot był dość niespokojny, napotkaliśmy liczne turbulencje, wiał silny wiatr czołowy'' – powiedział zawodnik.

Oczywiście pracownicy Fischer Sports bardzo ucieszyli się z niespodziewanej wizyty: "To było coś wyjątkowego! Niecodziennie odwiedza nas światowej klasy skoczek lądując helikopterem tuż przed naszą firmą".


Katarzyna Skoczek, źródło: fis-ski.com
oglądalność: (4535) komentarze: (3)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • Stinger profesor
  Peter

  Oczywiście z całym szacunkiem do Bardala (kibicuje mu) ale on jest za Stochem.

  Stoch vs Bardal
  PŚ- 1-1 plus po jednym innym miejscu na podium
  IO- 2 złota - 1 brąz
  MŚ- 1-1
  MŚwL- 0-1 srebro
  Oprócz tego Stoch ma więcej zwycięstw w PŚ a Bardal więcej podium.

  Widać że nie dużo ale to jednak Kamil jest przed Andersem. Sporo załatwiają te złota z IO ponieważ w innych imprezach idą bardzo równo z tym że Norweg ma medal z lotów no ale Kamil tymi dwoma złotami z Soczi nadrabia to z nawiązką.

 • anonim
  Pasja to podstawa.

  Wierzyłam trenerowi Kuttinowi,kiedy mówił,że Thomas jest już w dobrej formie zarówno fizycznej jak i psychicznej.Po tym artykule widać,że nie kłamał.Cudownie,że Thomas realizuje swoje pasje.Cudownie patrzeć na zdjęcie na którym jest uśmiechnięty i pogodny.Jeszcze wiele przed nim.

 • anonim
  ŁUKASZ_71

  No cóż Kamil jeszcze nie może się równać z takimi skoczkami jak Małysz czy Goldli oraz Schliri.Kamil Stoch plasuje się na 16 pozycji.Wyprzedza go między innymi Bardal.Ari-Pekka Nikkola FIński skoczek(nie znam go),Hubert Neuper oraz Austriacki skoczek(jego też nie znam).

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).