Puchar Świata w Zakopanem "Sportowym Wydarzeniem 25-lecia"? Głosuj!

 • 2014-04-21 12:31

TVP Sport oraz Przegląd Sportowy organizują konkurs, którego celem jest wyłonienie największego "Sportowego Wydarzenia 25-lecia" w naszym kraju. Wśród dziesięciu nominowanych wydarzeń znalazł się także Puchar Świata w skokach narciarskich w Zakopanem.

Przypomnijmy, iż Puchar Świata w zimowej stolicy Polski organizowany jest bezustannie od sezonu 2001/2002. Rokrocznie pod Wielką Krokwią gromadzą się tysiące kibiców z całego kraju, którzy za sprawą swojego żywiołowego dopingu stwarzają atmosferę wielkiego sportowego święta u podnóża Tatr.

Aby oddać swój głos na PŚ w Zakopanem, należy wysłać sms-a o treści 4, pod numer 7120. Koszt jednego sms-a to 1 zł + VAT Głosowanie będzie trwało od 22 kwietnia do 2 maja. Zwycięzca zostanie ogłoszony podczas uroczystej gali Sport Film Festival w Olsztynie, która odbędzie się 17 maja bieżącego roku.

Regulamin oraz szczegóły konkursu dostępne są >>>TUTAJ<<<


Dominik Formela, źródło: sport.tvp.pl
oglądalność: (5002) komentarze: (7)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • Greger początkujący
  Trudny orzech do zgryzienia

  Wybór byłby dla mnie bardzo trudny. Zakopane to Zakopane i ma olbrzymią magię w sobie. Byłem jednak na meczu Polska - Portugalia i to co tam się działo przechodziło ludzkie pojęcie. Po latach wspomina się te wydarzenia z łezką w oku i naprawdę trudno się wybiera.

  Poza tym: jakie przyjąć kryteria? Rozmach? Emocje związane z udziałem Polaków? Atmosfera? Sukces sportowy i komercyjny? Są tutaj zarówno imprezy cykliczne, jak i jednorazowe "wyskoki".

  Dla mnie troszkę dziwny konkurs, ale jeśli miałbym wybierać to Zakopane i Polska - Portugalia. Bezsprzecznie.

 • Stinger profesor

  Tutaj chodzi o sportowe wydarzenie a nie wyniki Polaków na tych wydarzeniach więc zapewne Euro zdystansuje wszystko inne no i się nie dziwię bo to wszystko bardzo dobrze wyszło i tutaj nikt nie powinien się dziwić. Do pełni szczęścia zabrakło tylko dobrego wyniku polskiej drużyny albo inaczej do pełni szczęścia zabrakło brak kompromitacji naszej drużyny.

 • nina początkujący
  Małyszomania

  Zgadzam się w zupełności z Jurgenem i Kibicem,najlepszymi imprezami były konkursy w skokach w Zakopanem kiedy to skakał Adam Małysz a szczególnie uwidoczniło się to w czasie pożegnania Adama 26 marca 2011r

 • anonim
  forum nordicum

  szkoda, że ta informacja jeszcze się nie znalazła na tym portalu
  http://www.forum-nordicum.info/News-single.259.0.html?&tx_ttnews%5Btt_news%5D=2541&cHash=12f857df8a6f1aa608696baabd1fb95f

 • anonim

  Mysle ze tutaj nie ma wątpliwości, będąc wielkim kibicem skoków wybieram Euro 2012 I myślę że większość mieszkańców miast-gospodarzy, wybraliby to wydarzenie (nawet jeśli nie byli na żadnym z meczów). Mimo wszystkich trudności i narzekań Polska spisała się bardzo dobrze jako organizator. W najbliższych latach prawdopodobnie nie będzie u nas tak wielkiej imprezy.
  Puchar Świata w Zakopanem jest wyjątkowy ze względu na atmosferę, ale jest co roku i nie przychodzi AŻ tyle ludzi. Jest to wydarzenie chętnie wybierane przez osoby obecne na zawodach, ale wątpię by ludzie którzy nigdy na nich nie byli zaznaczyliby to jako wydarzenie 25-lecia. Już bardziej opłacało by dać do plebiscytu benefis Małysza.

 • michnar doświadczony
  Euro vs Zakopane

  Mike kurde, pamiętam go to ten od piłki nożnej... Taa Euro było ważne, bo mamy nowe drogi i właściwie dlatego cieszę się, że było. Ale tu nie chodzi o drogi tylko o wydarzenie sportowe, a więc PŚ w Zakopanem. Chociaż oczywiście edycja 2014 jak zapewne wszyscy pamiętamy hmm oględnie mówiąc nie wyszła to Zakopane zawsze było piękne. Najlepiej chyba wspominam PŚ Zakopane 2011 (skoki oglądam od 2007, czyli już od 7 sezonów). Wtedy w I konkursie triumfował A. Małysz, a w drugim kiedy to nasz Orzeł z Wisły upadł niespodziewanie pierwsze zwycięstwo odniósł nasz wielki Mistrz z Zębu.

 • anonim

  Troche zle pytanie wydarzenie minionego 25 lecia w Polsce ?
  Pokazują tam zdjęcia i jest na nim Adam Malysz i idac tym tokiem rozumowania i biorac pod uwage to jak on porwal za soba tlumy i jak rozpropagowal te dyscypline oraz biorac pod uwage ile tyisecy ludzi pojechalo na jego zakonczenie kariery pod Krokiew a bylo to prawie 100 tys, to tak to bylo by to wydarzenie.
  Ale nie wiadomo o co im chodzi pokauzuja zdjecie Malysza a sam PS juz nie cieszy sie taka popularnoscia jak kiedys.
  Euro? jako samo wydarzenie? tez nie.
  Nie ma wyboru.

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).