Małysz, Mateja, Skupień, Pochwała

 • 2002-02-08 16:17
Adama Małysz, Robert Mateja, Wojciech Skupień i Tomasz Pochwała to skład polskiej reprezentacji na olimpijski konkurs indywidualny na skoczni K-90. Ci 4 zawodnicy wystąpią dziś w kwalifikacjach.

Taki skład nie wydaje się żadną niespodzianką. Niewybrani Łukasz Kruczek i Tomisław Tajner prezentowali się zdecydowanie gorzej od wymienionej wyżej czwórki. Życzymy powodzenia w kwalifikacjach całej czwórce (pewien awansu może być, póki co Adam Małysz - lider klasyfikacji PŚ, gdyż na Igrzyskach także obowiązuje zasada automatycznego awansu pierwszej "15"do zawodów głównych.)


koP, źródło: Informacja własna
oglądalność: (8092) komentarze: (4)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • anonim
  skład Polaków na K90 ZIO

  Tak, to był raczej optymalny skład, niestety na K90 nic nie pokazali poza Małyszem. 4 lata później taki "słabeusz" Kuttin wprowadził 4 do II serii co się nie udało "genialnemu" Tajnerowi.

 • anonim
  kwalifikacje

  no i dobrze w sumie postapil trener wystawiajac ta czworke choc mam nadzieje ze Mateja wreszcie sie przelamie i odda 2 dobre skoki no i oby sie wszyscy do 30. zakwalifikowali....

 • anonim
  druzynka

  uwarzam ze jest to najbardziej optymalny sklad Polakow. pamietajmy ze w zeszlym rok uw Lahti wlasnie ta 4 swetnie pokazala sie w Lahti. Miejmy nadzieje ze tu beda jeszcze lepsi.
  ps. pozdrowka dla Becki Schmitt

 • anonim
  ulala

  Sklad pPOlskiej druzyny...moze nie jest taki zly.Ostatnie skoki POchwaly pokazaly ze w przyszlosci moze on zajmowac miejsca na podium.I oby tak bylo.Nasz Skupien ostatnio sienie skupil.Nawet jego klepniecie w nogi juz nic nie daje...Mateja ma saznse sie wreszcie przelamac moze to wlasnie bedzie olimpiada w salt lake cityNO ale przecierz zostaje namjeszcze nasz Adam Malysz na ktorego wszyscy licza.Wreszcie bedziemy mogli zobaczyc wielka porazke hannawalda bo w rzeczywistosciczy niemiec jest lepszy od naszego polakaZ niecierpliwoscia czekam na jutrzejsze skoki.Trzymam kciuki za naszych reprezentantow ale i za Mattiego Hautameki!)))

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).