LGP w Wiśle: Powstanie dodatkowa trybuna siedząca

 • 2014-05-31 12:29

Organizatorzy imprezy FIS Grand Prix w skokach narciarskich Wisła 2014 (24-26 lipca) zadecydowali o wprowadzeniu do sprzedaży dodatkowej puli biletów na miejsca siedzące w nowym sektorze A7. Trybuna A7 zajmie część sektora stojącego B2, co automatycznie zmniejszy liczbę biletów w tym sektorze. Łącznie w sprzedaży znajdzie się po sześć tysięcy wejściówek na każdy dzień zawodów.

W czwartek 24 lipca odbędą się treningi i kwalifikacje do konkursu indywidualnego. Dzień później zaplanowano zawody drużynowe, natomiast w sobotę - indywidualne.

Sprzedaż biletów przez internet prowadzi portal www.kupbilet.pl. Bilety można będzie także kupić bezpośrednio w punktach sprzedaży w centrum Wisły - w sklepie „Wiślaczek” obok budynku Poczty (Plac Hoffa 2, tel. kontaktowy: 502 205 443) oraz w dniu zawodów przed wejściem na skocznię. Bilety na kwalifikacje będą sprzedawane pod skocznią w dniu treningów i kwalifikacji.

Sprzedaż grupowa powyżej 30 osób: Paweł Witczak tel. +48664463011 e-mail: pawel.witczak@pzn.pl

Bilety można będzie kupować przez internet do ostatniej chwili, ponieważ uruchomiona zostanie opcja samodzielnego wydruku wejściówek.

Ceny biletów:

- Sektory B1 i B2 (miejsca stojące) – 40 zł (jeden dzień zawodów)

- Sektory A1, A2, A3, A4 oraz A7 (miejsca siedzące) – 60 zł (jeden dzień zawodów)

- Sektory A5 i A6 (miejsca siedzące, sektory zadaszone) – 80 zł (jeden dzień zawodów)

Bilety na kwalifikacje:

- miejsca stojące: 10 zł

- miejsca siedzące: 20 zł

Wstęp bezpłatny na skocznię na wszystkie dni zawodów mają:

- dzieci do piątego roku życia,

- osoby niepełnosprawne w stopniu znacznym.

W obu przypadkach opiekunowie muszą kupić bilet.


Alicja Kosman, źródło: PZN
oglądalność: (3982) komentarze: (2)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • anonim

  autobusów pewnie zadnych nie będzie, a powinno się zamknąć na jakiś czas drogę z Wisły do Malinki i podstawić autobusy, to by miało sens. Nawet nie tylko z Wisły, ale i nawet z Ustronia, a w samym Ustroniu kierować samochody na parkingi.

 • Aleksandra początkujący
  Autobusy

  Mam pytanie organizacyjne, na LGP wybieram się pierwszy raz i czy wiadomo coś o dodatkowych autobusach, które będą jeździć spod skoczni po zakończeniu zawodów do Wisły Centrum (lub okolic)? lub o jakimkolwiek sposobie dostania się do centrum po zawodach?

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).