Jan Ziobro na PGE Arenie w Gdańsku

 • 2014-06-16 14:23

Jeden z najlepszych polskich skoczków narciarskich, zwycięzca konkursu Pucharu Świata w Engelbergu i olimpijczyk z Soczi, Jan Ziobro, odwiedził w minionym tygdniu Gdańsk. Zawodnik ze Spytkowic do Trójmiasta przyjechał na zaproszenie agencji pracy Toolip, która była jego sponsorem w sezonie 2013/2014.

Najważniejszym punktem wizyty Jana Ziobro, był stadion PGE Arena, na którym przed dwoma laty rozgrywano mecze w ramach Mistrzostw Europy.

Skoczek zwiedził stadion, w muzeum Lechii zapoznał się z historią gdańskiego klubu, a także wręczył nagrody zwycięzcom młodzieżowego turnieju „Przystanek Euro”, pozował do zdjęć, rozdawał autografy. Reprezentantowi Polski wręczona została koszulka meczowa z napisem "J.Ziobro" i numerem 91.

- Nigdy wcześniej nie byłem na takim stadionie. Jestem pod ogromnym wrażeniem ilości miejsc. Pewnie będę musiał się kiedyś wybrać na mecz i pokibicować Lechii - powiedział Jan Ziobro.

Podczas swojego pobytu w Gdańsku, skoczek spotkał się także z pracownikami tymczasowymi zatrudnianymi dla trójmiejskich klientów firmy Toolip. Event spotkał się z dużym zainteresowaniem.

Janek zasypywany był wieloma pytaniami, nie obeszło się bez sesji zdjęciowych i rozdawania autografów.

Tuż przed odlotem triumfator PŚ w Engelbergu miał także okazję pościgać się na torze gokartowym, znajdującym się przy stadionie PGE Areny.

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć oraz wideo z Janem Ziobro w roli kierowcy gokarta. Nasz reprezentant był bardzo bliski pobicia rekordu toru :)

FOTORELACJA


Adrian Dworakowski, źródło: lechia.pl
oglądalność: (4814) komentarze: (1)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • anonim
  Myślałem że jestem na poważnym portalu a nie na czacie.

  Co to znaczy ":)" na koncu zdania?
  O ile wiem to zdanie powinno się kończyć kropką a nie tym symbolem.Jeszcze tylko brakuje tutaj badziewia pokroju "lubie to" żeby można było kliknąć.Przenieście najlepiej facebooka tutaj na portal.

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).