Puchar Cockty: Naglic i Logar najlepsi w Kranju

 • 2014-06-29 21:17

W sobotę na obiekcie HS 109 w słoweńskim Kranju rozegrano kolejne zawody z cyklu Pucharu Cockty. Na tym etapie przygotowań do nowego sezonu, najlepsi okazali się Tomaz Naglic oraz Eva Logar.

Wśród mężczyzn triumfatorem sobotniej rywalizacji okazał się Tomaz Naglic. 24-letni reprezentant klubu SSK Alpina Ziri uzyskał 109,5 metra oraz 109 metrów. Na drugim stopniu podium ze stratą 5,1 pkt stanął Peter Prevc. Drugi zawodnik Pucharu Świata 2013/2014 oddał najdłuższy skok konkursu (112,5 metra), ale zaledwie 104 metry w serii pierwszej i spora strata punktowa okazała się nie do odrobienia. Na najniższym stopniu podium stanął Miran Zupancic. Rówieśnik Naglica skoczył 106,5 oraz 102,5 metra.

Na kolejnych lokatach sklasyfikowano Andraza Pograjca (103,5 oraz 103,5 metra), Anze Semenica (103,5 oraz 103,5 metra) i Nejca Dezmana (102 metry oraz 101 metrów). Na starcie zabrakło m.in. Jernej Damjana i Roberta Kranjca.

W konkursie kobiet udział wzięło zaledwie sześć skoczkiń. Najlepsza okazała się Eva Logar. Jej wyniki to 98,5 metra oraz 105 metrów. Na podium ze znaczną stratą znalazły się także Ursa Bogataj i Katja Pozun.


Dominik Formela, źródło: smusko.adamsoft.si
oglądalność: (2424) komentarze: (1)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • jozek_sibek redaktor
  5 zawodnik Słowenii w PŚ 2013/2014

  Tomaz NAGLIC w PŚ - ur.18.07.1989:

  2010/2011 - 62 miejsce ... 13 pkt - 6 Słoweniec
  2011/2012 - bez pkt PŚ
  2012/2013 - bez pkt PŚ
  2013/2014 - 36 miejsce - 140 pkt - 5

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).