Małysz najdalej na treningu (aktualizowana)

 • 2002-02-11 21:30
Adam Małysz podczas dzisiejszego treningu na dużej skoczni olimpijskiej w Salt Lake City skakał bardzo dobrze.
W swej najlepszej próbie(1 seria) wylądował na 130m, czyli o 3,5m bliżej niż wynosi rekord tego obiektu, ustanowiony przez Adama w zeszłym roku.

Wczorajszy złoty medalista- Szwajcar Simon Ammann skoczył 123,5m i była to druga odległość serii.
Pozostałym naszym reprezentantom ta seria wyraźnie się nie udała.
Robert Mateja skoczył 112,5m, Wojciech Skupień 96m, Tomasz Pochwała 111m, a Tomisław Tajner 110,5m.
W drugiej serii Małysz zajął dopiero czwartą lokatę (122m), a najlepszy był Simon Ammann (127,5m). Jednak trzeba dodać, że Polak, jako jedyny skakał z obniżonego o dwie belki rozbiegu.
Drugie miejsce zajęli ex-equo - Andreas Widhoelzl i Janne Ahonen, którzy skoczyli po 124,5m. Również pozostali nasi reprezentanci spisali się w tej próbie dobrze.
Tomisław Tajner wylądował na 121m, a Tomasz Pochwała na 120,5m. Torszkę słabiej wypadli Skupień(109m) i Mateja (113m)

W trzeciej serii nasz najlepszy skoczek osiągnął odległość 120,5m (3 miejsce).
Z zawodników skaczących z 18 belki najdalej poszybował tym razem Robert Kranjec- 124,5m. Drugi był tym razem powracający do wielkiej formy Fin- Janne Ahonen- 122,5m.
Reszta Polaków tym razem nie zachwyciła. Robert Mateja skoczył 110,5m, Wojciech Skupień 95m, Tomasz Pochwała 109m, a Tomisław Tajner 110m. W treningu nie brali udziału skoczkowie niemieccy.

tad, źródło: Informacja własna
oglądalność: (5978) komentarze: (19)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • anonim
  pierwsze trningi na K120

  Co do Polaków, czemu nie ma podanych wyników Łukasza Kruczka, napewno też skakał?
  I trening: zaskakująco przewaga Małysza nad Ammannem. Z pozostałych naszych słabiutko Skupień.
  II trening: znowu najsłabszy Skupień, ale nienajgorzej nasi skakali. Zaskakująco dobrze Widhoelzl. Bardzo dobrze: T.Tajner i Pochwała.
  III trening: trochę niespodziewanie najlepszy Kranjec. Ponownie słabiutko Skupień, pozostali Polacy w normie. Troszkę słabiej Ammann.
  Rekord skoczni wtedy i dalej należy do Wolfganga Loitzla z konkursu indywidualnego PŚ z 2001 roku i wynosi 134,5 metra.
  No cóż Niemcy zrezygnowali ich prawo, małe zaskoczenie, pewnie po to żeby trochę odpocząć.

 • Malyszomaniak bywalec
  Adam

  Adamowi wtedy naprawdę niewiele brakowało żeby tak było jak na tym treningu :(

 • maro początkujący
  będzie pieknie

  będzie pieknie teraz sobie nie pozwoli na wydarcie złota..jest po prsotu najlepszy!

 • anonim
  A Hani

  co do ku**y nędźnej z tym pieprzonym haniwaldem znowu cos szykuj bedzie wystepowal w nowym kombinezonie o ile mi wiadomo podobnie ja Shmitt

 • anonim
  trening

  no i teraz widac kto jest na prawde najlepszy...ciekawe czemu hanni i Martin nie skakali...a jak reszta skoczkow Małysz jestes DeBeScIaK!!!!!!!

 • anonim
  Małysz

  Małysz jest przaśny a hannawald ferment sieje!!! moje texty są zastrzeżone!

 • anonim
  eh...

  Czy wy sie zawsze musicie czepiać hanniegoTo jest taktyka niemców prawie nigdy ich nie ma na treningach.W końcu mają do tego prawo.

 • anonim
  Adaś to najlepszy zawodnik

  Adam Małysz ma wielkie szanse! Jest najlepszy i spoko wygrać może i tzrymam kciuki. POzdrowienia dla Małysza

 • anonim
  Niemcy

  Schmitt i Hannawald nie startowali nie dlatego że taką mają taktykę tylko dlatego że po prostu nie mogą dojść do siebie po nieudanych występach na K90 i wybrali jakiś indywidualny rodzaj treningu. Bo przecież treningów dotychczas nie opuszczali najwyżej kwalifikacje.

 • anonim
  Dekoracja skoczków

  Podczas dekoracji skoczków Hannawald nie nagiął wystarczająco karku i Szewińska prawie się przewróciła zawieszając mu medal.
  Ktoś powinien w końcu nauczyć tego głąba pokory.

 • anonim
  Cytat

  No Zgadza się (to z Tajnera)

 • Kibic początkujący
  Małysz king

  Małysz to wygra w pierwszej seri treningu
  widzimy najdalej przeskoczył ich drugiego
  o 65 m. W drugjej seri minimalnje gorzej
  ale skakał jako jedyny z obnirzinego o dwie
  belki rozbjegu (bali się w okolicach 140m już nie da się lądować a Adaś by tam poleciał.Zniszczy tego (Cenzura) Hann......!
  Jest złoto czuje to ! POLSKA DO BOJU!!!!

 • anonim
  Rekord należy do VM

  Rekordzistą skoczni K120 jest VeliMatti Lindstroem 1355m!!!!!!!!!!!!!! Zdolny MisiakD

 • anonim
  chyba nosem

  On ma rekord w lake placid 135 m glupia babo

 • anonim
  rekord

  WIEM hej hej hej Bez obrazania !!! MadziaL Vellu ma rekord w Lake Placid nie w Salt Lake City pomyrdlało cie sie )

 • anonim
  Adas

  Adas jest najlepszy !!! ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 • anonim
  )))))))))))

  WIELKI JANNE WRACA !!!!!!!!!!!!!

 • anonim
  Pseplasam

  Proszę o wybaczenie błędu ale mi się te skocznie mylą...Co na to Vellu powie...

 • Agnieszka początkujący
  Małysz

  Adam jest super a co do reszty zgadzam się z Apolo Taj

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).