PK w Sapporo: Naglic, Wank i Harada górą na treningach

 • 2015-01-15 11:38

Dziś w nocy czasu polskiego odbyły się trzy treningi przed zawodami Pucharu Kontynentalnego w Sapporo. Do Japonii nie polecieli nasi reprezentanci.

W pierwszej serii treningowej najlepszy okazał się być Tomaz Naglic, który wylądował na 97. metrze. Drugie miejsce zajął Andreas Wank (94 m). Trzeci wynik należał do Clemensa Aignera (92,5 m) i Daniela Weniga (92,5 m).

Czołową "5" zamknęli Miran Zupancic (91,5 m), Pius Paschke (91,5 m) i Jaka Hvala (91,5 m).

W drugim treningu pierwsze miejsce skokiem na 94,5 metra zapewnił sobie Andreas Wank. Dwa metry bliżej wylądował Miran Zupancic i był drugi. Trzecią odległość uzyskał Viktor Polasek (92 m).

Na czwartej pozycji ex-aequo sklasyfikowani zostali Clemens Aigner (91,5 m) i Tomaz Naglic (91,5 m).

Yuumu Harada (93,5 m) i Anze Lanisek (93,5 m) w trzeciej serii treningowej zajęli pierwszą lokatę. Metr bliżej lądował Jaka Hvala, który uplasował się na trzecim miejscu.

Czwarty był Miran Zupancic (92 m), a piąty Yukiya Sato (91,5 m).

Pełne wyniki treningów (.pdf) >>


Agnieszka Pająk, źródło: Informacja własna
oglądalność: (6436) komentarze: (8)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • borek99 weteran
  @pepeleusz

  Dzięki. Czyli nie jest aż takim ogórkiem jak jego koledzy z nowej reprezentacji, ale wielkiego szału też nie ma. No cóż, może chociaż trochę poskacze na arenie międzynarodowej, przydałoby się ;)

 • Stinger profesor

  Cieszą mnie przede wszystkim dobre skoki Masamitsu Ito. Może dostanie szansę w PŚ?

 • pepeleusz początkujący
  @Borek99

  Mniej więcej był w drugiej dziesiątce Rosji zawodników z roczników 95 i młodszych

 • korus doświadczony
  @IgorPL

  Prawdopodobnie oni w ogóle są w dobrej formie, co widać po wynikach zawodów krajowych, tylko nie jeżdżą po Europie i nie startują regularnie w Pucharach Kontynentalnych :P Mają szansę na dobry wynik na MŚJ.

 • IgorPL początkujący
  Zaskoczenie

  Uuu młodzi Japończycy odpalili. Pozytywne zaskoczenie Ito, Sato i Harada.

 • borek99 weteran
  @pepeleusz

  Trenujący dotąd w Rosji Sergey Akhobadze (rocznik 1995) wyrobił sobie w końcu gruzińską licencję, stąd moje pytanie do Ciebie, bo chyba najlepiej orientujesz się w kwestiach juniorskich: jak ten chłopak prezentował się w Rosji?

 • pepeleusz początkujący

  Odpailił na treningach wlk talent Masamitsu Ito, dobry też duży talent Y. Sato i chyba obaj załapią sie na PŚ.

 • anonim
  yuumu harada

  w tekście jest yuumu harada to może jego syn. Masahiko już dawno odszedł

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).