Nick Fairall odzyskał czucie w nogach

 • 2015-01-15 15:07

Nick Fairall, który upadł podczas konkursu Pucharu Świata w austriackim Bischofshofen odzyskał czucie w nogach. Amerykański skoczek narciarski przeszedł operację kręgosłupa i wciąż przebywa w szpitalu w Schwarzach.

"Nick odzyskał czucie w nogach!" - powiedział w rozmowie z krone.at trener Bine Norcic. Jest to bardzo dobra informacja, szczególnie, że w ostatnich dniach słyszeliśmy, iż 25-latek może resztę życia spędzić na wózku inwalidzkim.

Obecnie trwa zbiórka pieniędzy na rehabilitację Amerykanina. Zebrano już 12651 dolarów. To ponad połowa potrzebnej sumy.


Agnieszka Pająk, źródło: Informacja własna
oglądalność: (6698) komentarze: (9)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • borek99 weteran
  -

  Przecież Fairall JEST ubezpieczony i dostanie od ubezpieczyciela kasę. Pytanie tylko a) ile i b) kiedy...

 • yyy profesor
  Kitty

  o raczej w przypadku skoczka, to ubezpieczasz się gównie przed tego typu zdarzeniami. Wiec ubezpieczyciel się nie wymiga.

  U nas w kraju, nawet w zawodach miedzy przedszkolakami, wymagane jest ubezpieczenie.

 • Kitty początkujący
  @ Kibic z Niemiec

  Niestety USA jest tak cudownym krajem, że nie mają jak my, publicznych świadczeń zdrowotnych, tylko muszą się sami ubezpieczać za jakieś zawrotne sumy, a ubezpieczyciel zawsze i tak może się wymigać, że tego polisa nie obejmowała

 • Ujfry bywalec

  Chodzi mi oczywiście o moment po upadku, w którym ci zawodnicy leżeli i nie było jeszcze wiadomo co się dzieje.

 • Ujfry bywalec

  Czy jest ktoś kto jest w mi w stanie to wytłumaczyć, że podczas feralnego upadku Fairalla w Bischo~ na trybunach dalej ludzie się bawili a muzyka grała w najlepsze? Bo dla mnie to jest nie wytłumaczalne. Podobnie z resztą było z Simonem.

 • anonim
  tego zupelnie nie rozumiem

  Czemu oni nie sa ubezpieczeni???

 • Stinger profesor

  Bardzo dobra informacja, oby tak dalej.

 • jakledw12 weteran

  Wracaj do zdrowia jak najszybciej!

 • anonim

  mogli by dziś zebrać pieniądze skoczkowie połowe by oddali każdy z 30 w tedy byłaby cału suma dla tego zawodnika trzeba sobie pomagać tylko czy skoczkowie byliby za ?? zwyciezca by nie odczuł tego tak jak potrzeba amerykaninowi do powrotu do zdrowia tych pieniędzy szkoda mi go,bo zapowiadał się niezłym zawodnikiem:)

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).