PŚ w Zakopanem: Treningi i kwalifikacje odwołane, nowy program na sobotę [aktualizacja]

 • 2015-01-16 16:53

Z powodu zbyt silnego wiatru organizatorzy zdecydowali się najpierw przesunąć start treningu o pół godziny, następnie na 17:00, a w końcu na godzinę 18:00. Ostatecznie jeszcze przed 18:00 podano informację, że skoków na Wielkiej Krokwi dzisiaj nie będzie.

Odwołany trening przełożono na sobotę na godzinę 11:00. Kwalifikacje powinny się rozpocząć o 12:45. Na chwilę obecną bez zmian pozostaje popołudniowy program, który przewiduje rozegranie konkursu drużynowego o godzinie 17:00 oraz poprzedzającej go serii próbnej o 15:45.

Pogoda w Zakopanem nie rozpieszcza organizatorów i kibiców, sprawdzają się najgorsze prognozy - jest ciepło i wietrznie.

O ewentualnych zmianach w programie będziemy informować na bieżąco.

[Aktualizacja]

Sobotni trening oraz seria kwalifikacyjna odbędą się niestety bez udziału kibiców. Jest to związane z problemami organizacyjnymi Pucharu Świata w Zakopanem.


Paweł Guzik, źródło: Informacja własna
oglądalność: (45466) komentarze: (139)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • jma profesor
  Niedobrze... Eurosport wycofuje się z transmisji w Zakopanem

  Komentator w trakcie PŚ w alpejskim mówił, że ma informację, że skoki wylatują z transmisji, co prawda, za chwilę na planszy Zakopane nadal było, no ale przygotowanie planszy też zajmuje kilka minut. I jak to komentator powiedział - zobaczymy.

 • anonim
  -

  ury zdecydowalo, ze o 15 odbedzie sie proba przeprowadzenia treningu, a o 17 konkursu druzynowego. Wiatr ma byc slabszy po poludniu. Kwalifikacje przelozone na jutro na 12:15.

 • anonim
  jan

  Mój kolega jest w pobliżu skoczni i napisał mi, że nie chcą nikogo wpuszczać.

 • gracz75 doświadczony
  Staszek

  to je to

 • jan początkujący
  problemy

  Dlaczego treningi i kwalifikacje bez kibiców. Ktos cos wie

 • Staszek początkujący
  -

  Niektórzy mają tak popier..dolone nicki jak sami są. Np. IntelektualnyZbawcaCiemnychMas-tylko idi.ota sobie może taki nick nadać

 • Janczylik początkujący
  spotkanie jury

  bid

  o 11 ma być spotkanie jury

 • anonim
  f

  Niech te skoki przeniosą do karta - tu nie ma ani praktycznie ani grama wiatru. Całe szczęscie że nie kupowałem biletów do Zakopanego.

 • anonim
  bid

  Napisali, że o 11:00 będzie spotkanie jury i ustalą co dalej, ponieważ wiatr cały czas mocno wieje.

 • Martinn stały bywalec

  Jeśli wiatr od 16 ma się uspokoić to jedyne wyjście zrobić jutro zamiast serii próbnej kwalifikacje lub niech wszyscy w konkursie startują.

 • IntelektualnyZbawcaCiemnychMas doświadczony

  bid


  Niestety jednak wiatr :)

 • anonim

  Co jest? 11:05 a jeszcze nie skaczą? Czy tylko relacja nie działa? Bo prognozy były dobre to na pewno nie wiatr.

 • Janczylik początkujący
  wiatr

  wiatr ma się uspokajać od 16

 • anonim

  Jeśli w ogóle coś skoczą to będzie wielkim sukcesem i tyczy się to też niedzieli.Ja nie wierzę w poprawę pogody, zwłaszcza że cały czas wieje i ponoć ANI TROCHĘ nie osłabło.
  Dziś też jury będzie miało nie lada kłopot, nie może tak od razu wszystkiego odwołać dla 24 tys kibiców co się zjeżdzają.Jedyne rozwiązanie to czekać nawet do wieczora, bo wiatrzysko we fiordach nawet ustaje na jakiś czas i nie wieje bez przerwy.Błędem by było od razu odwoływanie wszystkiego dziś.Czekać nawet do 20-stej powinni.

 • IntelektualnyZbawcaCiemnychMas doświadczony

  Dziś bez szans na poranne skoki.
  Czy wiatr osłabnie do 17? Wątpię...ale jest cień szansy.
  Za to jutro praktycznie powinno być bezwietrznie...
  Tak więc. Konkurs indywidualny z 66 zawodnikami w 1 serii w Niedzielę to będą jedyne skoki na Wielkie Krokwi?

 • Saymon19 weteran
  @Nawrocik77

  Nie w Polsce, bo ich dzisaiaj nie będzie, ani jutro, już wogólne nie w tym roku...

 • Nawrocik77 bywalec

  Gdzie można zobaczyć kwali.

 • ostry017 stały bywalec
  Pogoda

  To co się dzieje z pogodą w ten weekend to jest jakieś apogeum nieszczęścia, wystarczy zobaczyć stronę główną skijumping.pl i się człowiek za głowę łapię...

 • anonim
  Porażka to ci którzy tutaj piszą

  Porażka? wstyd? niektórzy z piszących tutaj to dzieci po 16 lat nie znający życia. Na skokach sie swiat nie konczy..

 • anonim
  @Saymon19

  Te same oszołomy pluły na Kuusamo.A w Kuusamo obok Bischofshofen mieliśmy nsjbardziej obiektywne konkursy sezonu.

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).