FC w Kranju: 77 skoczków na liście startowej

 • 2015-01-17 00:15

Polscy juniorzy kontynuują starty w cyklu FIS Cup. Już w ten weekend w słoweńskim Kranju odbędą się kolejne zawody tzw. "trzeciej ligi". Do startu na obiekcie HS 109 zgłoszonych zostało 77 skoczków z 11 państw. Pierwszy konkurs już w sobotę o godzinie 11:00.

Po nieudanym starcie w Pucharze Świata w Wiśle, do składu Roberta Matei dokooptowany został także wicemistrz Polski - Adam Ruda. Oprócz niego o pucharowe punkty powalczy ośmiu juniorów. Nie zabraknie również lidera cyklu - Andrzeja Stękały.

Program FC w Kranju:

17.01.2015 (sobota):

09:00 - oficjalny trening

11:00 - pierwsza seria konkursowa

18.01.2015 (niedziela):

09:00 - seria próbna

10:00 - pierwsza seria konkursowa

Lista startowa FC w Kranju (HS 109); 17.01.2015
Nr Zawodnik Kraj
1 TADIC Saso SLO
2 POGRAJC Andraz SLO
3 SILVESTER Jernej SLO
4 LEBAR Matej SLO
5 ZAGAR Rozle SLO
6 HLEBANJA Ales SLO
7 GRM David SLO
8 PAVLIC Blaz SLO
9 SAMEC Matevz SLO
10 SUSNIK Urban SLO
11 DELLASEGA Diego ITA
12 SKUPIEN Damian POL
13 ROKITA Roland AUT
14 DELLASEGA Roberto ITA
15 CHAVA Vasyl UKR
16 KRATOV Ilya KAZ
17 TKACHENKO Sergey KAZ
18 MAZURCHUK Dmytro UKR
19 MITEV Evelin BUL
20 SAFONOV Gleb KAZ
21 SCHULTHEISS Richard GER
22 ADILOV Akram KAZ
23 NOGIN Roman KAZ
24 SIMITCHIYSKI Krasimir BUL
25 MORASSI Andrea ITA
26 BALANDA Ruslan UKR
27 PASICHNYK Viktor UKR
28 ANCHUGIN Stanislav KAZ
29 WASEK Pawel POL
30 KHAMITOV Kanat KAZ
31 LAUCHLAN Nigel CAN
32 NEZHBORTS Kristaps LAT
33 HRISTOV Viktor BUL
34 KOROLEV Alexey KAZ
35 SIMOV Daniel BUL
36 ZYRYANOV Sergey KAZ
37 CZYZ Bartosz POL
38 WEIGEL Cedrik GER
39 KALINCHUK Andriy UKR
40 PASICHNYK Stepan UKR
41 SERETINEK Nejc SLO
42 WEISS Franz GER
43 MAURER Joshua CAN
44 TESOVNIK Jaka SLO
45 HERRMANN Michael GER
46 NIETZEL Justin GER
47 HORST Florian GER
48 HAUPT Alexander USA
49 URBANC Rok SLO
50 JUFFINGER Thomas AUT
51 ZAJC Timi SLO
52 ORTNER Thomas AUT
53 MEZNAR Mitja SLO
54 KRAMARSIC Matic SLO
55 WANGLER Niklas GER
56 KOCH Bjoern AUT
57 GUGG Florian AUT
58 BARTOL Gasper SLO
59 BODMER Pascal GER
60 LUNARDI Michael ITA
61 EGGENHOFER Markus AUT
62 JUDEZ Dejan SLO
63 GUT Pawel POL
64 DREHER Michael GER
65 ZAUNER David AUT
66 LACKNER Thomas AUT
67 MAYLAENDER Jan GER
68 MUELLER Lukas AUT
69 FRIBERG Christian USA
70 HUBER Stefan AUT
71 PRISLIC Ernest SLO
72 JARZABEK Dawid POL
73 RUDA Adam POL
74 MANDL Ziga SLO
75 KANTYKA Przemyslaw POL
76 PODZORSKI Lukasz POL
77 STEKALA Andrzej POL


Dominik Formela, źródło: Informacja własna
oglądalność: (4610) komentarze: (6)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • anonim
  A gdzie transmisja?

  A takie zawody to w ogóle pokazują w tv ??

 • Stinger profesor

  Szkoda że Byrta Mateja nie wziął, de facto jedno miejsce było wolne.

 • dejw profesor

  Na jedynym rozegranym treningu rządzili Polacy. Zdecydowanie najdalej Stękała, przed Podżorskim i Kantyką, potem pięciu Słoweńców.
  Dość dobre wyniki pozostałych naszych z kadry juniorów (choć po Rudzie można oczekiwać dużo więcej). Wąsek, Skupień i Czyż słabo, na razie odstają od nich i to bardzo.

 • anonim
  CoC Sapporo

  Warto zwrócić uwagę na dobre miejsca młodych Czechów których w 30 jest 3, oraz na 29 miejsce Greka Niko Polichronidysa.
  Tym samym kolejny Szwed dostaję szanse debiutu w PŚ po dzisiejszym punkciu a maxymalna lista skoczków na kwalifakcje PŚ wydłuża się do 83 (zakładając że Zmoray zakończył karierę))

 • anonim
  Sensancje na CoC w Saporrro!!!

  Zwycięża Phillip Sjoen, ale drugie miejsce zdobył jeden z najgorszych skoczków z małej skoczni William Rhoads!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Trzeci Kenneth Gangnes.
  W czołowej 30-tce na 25 miejscu po raz kolejny zapunktował Lars Antonnisen, na wysokim miejscu w drugiej dziesiątce też inny Amerykanin Anders Johnson.
  30-zamyka po raz pierwszy od wielu lat zdobywa punkty dla Szwecji szwedo-norweg Fredrik Bjeergenen czy jakoś tak!!!

 • arturo1212 bywalec
  Mocna obsada

  Jak na zawody Fis Cup uważam, że jest mocna obsada. Cieszą na liście startowe takie nazwiska jak: Rok Urbanc, Roberto i Diego Dellasega, David Zauner, Lukas Mueller, Mitja Meznar, Pascal Bodmer czy Markus Eggenhofer :) Jeśli chodzi o Polaków to liczę na miejsce w 30stce Rudy i Kantyki :) Zapowiadają się ciekawe zawody :)

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).