Kamil Stoch odebrał nagrodę "Króla Nart"

 • 2015-01-19 20:19

Po konkursie drużynowym w Zakopanem Kamil Stoch odebrał nagrodę "Króla Nart" dla najlepszego sportowca sezonu 2013/14. Została mu ona przyznana w plebiscycie dziennikarzy "Forum Nordicum".

"Forum Nordicum" to organizacja do której należą dziennikarze z całego świata zajmujący się narciarstwem klasycznym i biathlonem.

Tym razem nagrodzili oni sportowca, który w sezonie 2013/14 może pochwalić się m.in. takimi osiągnięciami jak dwa złota olimpijskie czy zdobycie pierwszej w karierze Kryształowej Kuli.

Warto również wspomnieć, że za osiągnięcia w ubiegłym sezonie dziennikarze docenili również innych skoczków narciarskich tj. Severina Freunda, Noriaki Kasai, Thomasa Dietharta czy Petera Prevca oraz skoczkinie: Carinę Vogt i Sarę Takanashi.


Katarzyna Skoczek, źródło: Informacja własna
oglądalność: (9130) komentarze: (8)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • anonim
  Docenili Kamila

  który w pełni na to zasłużył. Był najlepszym zawodnikiem sezonu (statystyki tylko to potwierdzają i to w każdym obszarze), co potwierdził na IO, gdzie zdominował rywalizaację. :D

 • anonim
  @Sklady na Japonie

  Wolny dopiero za tydzien zacznie skakac. A zanim sie odbuduje moze trwac jeszcze z dodatkowych 1-3 tygodni.

  Tez watpie zeby Biegun jechal do Japonii z aktualna forma.

 • anonim

  Gdzie Yuta Watase?

 • Lestek profesor
  -

  Nie ma Funakiego? Łe...

 • anonim
  Składy na Japonię

  Finnland / Finland:
  Sebastian Klinga
  Ville Larinto
  Sami Niemi

  Japan:
  Noriaki Kasai
  Daiki Ito
  Taku Takeuchi
  Reruhi Shimizu
  Kento Sakuyama
  Kenshirô Itô
  Shôhei Tochimoto
  Hiroaki Watanabe
  Shô Suzuki
  Yumu Harada
  Kazuya Yoshioka
  Yukiya Satô

  Österreich / Austria:
  Stefan Kraft
  Michael Hayböck
  Thomas Diethart
  Manuel Fettner
  Manuel Poppinger
  Ulrich Wohlgenannt

  Tschechische Republik / Czech Republic:
  Roman Koudelka
  František Holík
  Viktor Polášek
  Vojtech Štursa

  Polen / Poland:
  Kamil Stoch
  Piotr Zyla
  Klemens Muranka
  Aleksander Zniszczol
  Krzysztof Biegun
  Jakub Wolny

 • haze23 doświadczony
  gratki Kamil...

  Zerknijcie na ten sondaż na niemieckiej stronie o skokach.
  http://www.skispringen.com/poll,239.html

 • Wacek początkujący
  A czasem nie "Kasajego"?

  Noriakiego?

 • Stinger profesor

  Prawidłowo, właściwy człowiek na właściwym miejscu.

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).