Wszystko co chcecie wiedzieć o Kamilu Stochu, ale boicie się zapytać

 • 2015-01-23 00:35

Tak w największym skrócie można nazwać wywiad jakiego Kamil Stoch udzielił prestiżowemu magazynowi Champion. Nasz najlepszy skoczek narciarski w wyjątkowej rozmowie pokazuje, że jest także życie po drugiej stronie medali – także tych najcenniejszych, złotych, olimpijskich. I znów zaskakuje – jak na skoczni w Zakopanem, gdy powrócił na podium w wielkim stylu.

- Na spotkanie z Kamilem jechaliśmy z takim założeniem – ani słowa o skokach narciarskich. I okazało się, że Kamil bardzo chętnie podejmuje wyzwanie. Przez dwie godziny rozmawialiśmy więc o tym co jest ważne w życiu mężczyzny, o muzyce, samochodach, kobietach, o miłości – także do pewnego klubu w Anglii, tatuażach, winach, samolotach, szybowcach. Wyjątkowe przeżycie, które przelaliśmy i prezentujemy na łamach magazynu – opowiada Grzegorz Mikuła, wydawca magazynu Champion.

Dopełnieniem rozmowy są zdjęcia autorstwa Ewy Bilan-Stoch – także pokazujące Kamila w niecodziennych stylizacjach.

- Ewa, jak to żona, potrafi wydobyć z Kamila szczególne emocje i to widać na zdjęciach. Wielką frajdą było obserwowanie ich relacji na planie zdjęciowym – z jednej strony pełny profesjonalizmy a z drugiej małżeńskie uczucie – opowiada Grzegorz Mikuła.

Bez dwóch zdań magazyn Champion to lektura obowiązkowa dla fanów Kamila, ale nie tylko – dla wszystkich fanów sportu, bo magazyn patrzy na sport z wyjątkowej perspektywy (w najnowszym numerze zamieszczony jest m.in. Ranking 100 najbardziej wpływowych osób w polskim sporcie – także z bohaterami zimy). Warto sięgnąć po Championa w oczekiwaniu na konkursy Pucharów Świata i na mistrzostwa świata w Falun.

Jak powstawał materiał z Kamilem – można zobaczyć na specjalnie przygotowanym przez Championa filmie.


Redakcja, źródło: artykuł sponsorowany
oglądalność: (10710) komentarze: (14)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • domi17095 początkujący

  Ile kosztuje około ten magazyn?

 • Stinger profesor
  crimson

  Według mnie dobrze że to tu się pojawiło, jeśli by tego nie dali też było by ok.

 • Ewa początkujący

  "Obie formy są poprawne"

  Ale nie w komentowanym przykładzie! Tą pierwszą książką, tę pierwszą książkę - w danym przypadku (bierniku lub narzędniku) wyłącznie jedna forma jest poprawna.

 • anonim
  tą, tę

  Włączę się do dyskusji i napiszę, że poprawnie powinno być /tę/. W bierniku zawsze mamy /tę/. W podanym zdaniu: "Teraz z dwóch przyjemności książka czy film wybieram [biernik kogo? co?] tę pierwszą". Tak samo napisalibyśmy "Tę pierwszą książkę" Przy czym pamiętajmy że tyczy się to głównie pisma:) W mowie dopuszczalne jest użyć w bierniku "Tą książkę" zwłaszcza w mowie potocznej i nikt nie powinien protestować ale w piśmie jednak powinniśmy używać /tę/:) Jako że to wywiad w prestiżowym magazynie to obowiązkowo powinno być zapisane /tę/ w podanym fragmencie. Nie mniej jednak reakcja użytkownika Mike93 nieco nadmierna. Nie ma sensu chyba pisać o amatorszczyźnie bo ktoś pomylił zaimek.

 • spliner21 początkujący
  Poprawki językowe

  @crimson - obie formy są poprawne, ale ich użycie zależy od kontekstu.

  "z jednej strony pełny profesjonalizmy a z drugiej małżeńskie uczucie

 • Propek początkujący

  @regret, w tym filmiku na końcu wspominają o wersji na tablet wiec prawdopodobnie format PDF lub łatwy do przerobienia na PDF, ale nie mogę znaleźć miejsca w którym można by dokonać zakupu

 • anonim
  online

  A nie wiecie czy można ten wywiad przeczytać jakoś online czy raczej nie ma takiej możliwości? ;)

 • Propek początkujący

  A mógłby ktoś napisać pod jakim adresem lub w jaki sposób można kupić wydanie `na tablet`? Cos nie mogę znaleźć przez google, niefortunna nazwa czasopisma.

 • anonim
  obraz Polaków poniżej

  Jeden narzeka że artykuł się w ogóle pojawił, drugi czepia się szczegółu "tą"; "tę", tym bardziej że obie formy są poprawne. Polacy co się z wami stało jak narodem? Przykre :(

 • anonim

  No i jakie wieści o Stochu miał dać ten film ,a właściwie kilka zdjęć zrobionych przez jego żonę?

 • anonim
  @Mike93

  ... Prawidlowo jest tą pierwszą...

 • Mike93 stały bywalec
  Co za amatorzyprzygotowywali ten wywiad

  TĘ pierwszą a nie TĄ pierwszą...

  I to maja być redaktorzy?? Nie oglądam bo widac ze pelna amatorszczyzna

 • yyy profesor

  A czy to ważne że im zapłacili? Nie chcesz nie kupuj.

 • anonim
  Pytanie

  Skijumping, ile wam zapłacili za tę reklamę?

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).