Kamil Stoch: "Wszystko zmierza w dobrym kierunku"

 • 2015-01-25 12:52

W niedzielnym konkursie Pucharu Świata w Sapporo, po bardzo zaciętej rywalizacji na najwyższym stopniu podium stanął Roman Koudelka przed Kamilem Stochem oraz Peterem Prevcem. Nasz najlepszy zawodnik nie krył zadowolenia ze swojego startu.

- Wczoraj miałem trochę problemów z pozycją najazdową, jednak w niedzielę było już znacznie lepiej. Wszystko zmierza w dobrym kierunku, moja kostka już mi nie doskwiera. Wkrótce znów będę w najwyższej dyspozycji - powiedział Kamil Stoch.

- Mój pierwszy skok był dobry, a drugi już nie do końca, jednak miałem szczęście do warunków wietrznych. Bardzo cieszę się z tego zwycięstwa. Rok temu nie przyleciałem do Sapporo z powodu choroby, jednak tym razem jestem w dobrej formie i nie miałem żadnych problemów z trudami długiej podróży - podsumował Roman Koudelka.

- Sądzę, że moje skoki były dziś ponownie bardzo dobre i jestem zadowolony z wyniku. Warunki były ponownie niezwykle dobre, jak na Sapporo. Teraz czekam na kolejne zawody. Jak już wcześniej wspomniałem, walka o zwycięstwo w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata będzie rozstrzygała się dopiero w konkursach na skoczniach w Finlandii oraz Norwegii - stwierdził Peter Prevc.


Tadeusz Mieczyński, źródło: Informacja własna
oglądalność: (7245) komentarze: (11)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • anonim
  Janek

  No jak to kiedy? Ostatnio zrobił to Stoch. Najpierw złoto MŚ a potem dwa złota olimpijskie:)Chodziło Ci więc o cztery. A patrząc na same mistrzostwa świata to zdobycie trzech złotych medali z rzędu jest możliwe co udowodnił Małysz.

 • anonim
  stochu

  Tak cz siak po falun i tak znowu będzie rządził w skandynawii

 • Janek początkujący

  W Falun moze jakis medal bedzie ale napewno nie Zloty. Kiedy ostatnio skoczek wygral 3 zlote medale z 3 waznych imprez z rzedu? Wlasnie, nigdy. Nawet Malysz tego nie dokonal.

 • anonim
  stochu

  Zobaczycie kamil wygra 2x willingen i neustadt

 • Major_Kuprich profesor
  KK przegrał Stoch w listopadzie

  Kontuzja mu uniemożliwiła walkę w PŚ, teraz pytanie czy odbuduje się na Falun?

 • Stinger profesor

  Na KK nie ma szans więc liczę że Kamil będzie zdobywał spore punkty i był na wysokich lokatach ale tą najwyższą formę musi pokazać w Falun.

 • asd początkujący
  @yyy

  No nie wiem, po jego zapewnieniach to chyba nie do końca. Jednak mam nadzieję, że do MŚ będzie dużo lepiej.

 • anonim
  Skoczek kadry C

  No własnie u Kamila widac przynajmniej efekty tych słów,wie co mówi.

 • yyy profesor

  Kruczkowi to już nie można ufać?

 • asd początkujący
  @ Skoczek kadry C

  Ale Kamilowi chyba można zaufać :)

 • anonim
  "Wszystko zmierza w dobrym kierunku"

  Kamil prosze cie, przestan gadac jak Kruczek ;-)

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).