Austriacy gotowi na kolejne pucharowe zawody

 • 2015-01-29 15:21

Sześciu skoczków w Willingen oraz siedem skoczkiń w Hinzenbach będzie reprezentować Austrię podczas najbliższego weekendu w zawodach z cyklu Pucharu Świata. Do rywalizacji powróci m.in. Gregor Schlierenzauer.

Skład Austrii na PŚ w Willingen (HS 145):

- Stefan Kraft (1. miejsce w klasyfikacji generalnej PŚ 2014/2015);

- Michael Hayboeck (3. miejsce w klasyfikacji generalnej PŚ 2014/2015);

- Gregor Schlierenzauer (9. miejsce w klasyfikacji generalnej PŚ 2014/2015);

- Andreas Kofler (22. miejsce w klasyfikacji generalnej PŚ 2014/2015);

- Manuel Fettner (40. miejsce w klasyfikacji generalnej PŚ 2014/2015);

- Manuel Poppinger (44. miejsce w klasyfikacji generalnej PŚ 2014/2015).

Skład Austrii na PŚ Pań w Hinzenbach (HS 94):

- Daniela Iraschko-Stolz (1. miejsce w klasyfikacji generalnej PŚ 2014/2015);

- Jacqueline Seifriedsberger (3. miejsce w klasyfikacji generalnej PŚ 2014/2015);

- Eva Pinkelnig (10. miejsce w klasyfikacji generalnej PŚ 2014/2015);

- Chiara Hoelzl (14. miejsce w klasyfikacji generalnej PŚ 2014/2015);

- Elisabeth Raudaschl;

- Sonja Schoitsch;

- Lisa Wiegele.


Dominik Formela, źródło: facebook.com/skijumpingaustria
oglądalność: (4926) komentarze: (5)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • Major_Kuprich profesor
  imie zony kogos

  słowa kluczowe: Lisa, itd.
  pomoze ktos, odwdziecze sie piwem z Chajcem ?

 • Stinger profesor

  Bez Dietharta ale on miał słabą formę więc nic dziwnego że szykuje się do MŚ. W końcu nadzieja w nim jako ten czwarty, ewentualnie Kofler. Zobaczymy jak u niego z formą po przerwie.

 • xyz początkujący

  Jacqueline Seifriedsberger jest 5 w klasyfikacji generalnej PŚ 2014/2015 ;)

 • anonim

  a skład na PK?

 • Adastm doświadczony
  W końcu redakcja się obudziła!

  Inne newsy:Wellinger wraca na skocznie,a rywalizację rozpocznie od...MŚ juniorów w Ałmatach! Skład NIEMCÓW na PŚ(bez sensacji):Freund,Kraus,Freitag,Neumayer,Eisenbichler i LeyheKomentarz zmoderowany (Moderator nr:21254) / 2015-01-29 14:36:03

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).