PŚ Pań w Hinzenbach: Dziś pierwszy konkurs (lista startowa)

 • 2015-01-31 12:18

Przed nami pierwszy konkurs Pucharu Świata Pań w Hinzenbach. Zawodniczki rywalizować będą na skoczni HS 94.

W Hinzenbach pogoda nie powinna przeszkadzać zawodniczkom w rozegraniu sprawiedliwego konkursu. Temperatura oscyluje w granicach -1 stopnia, niebo jest zachmurzone ale co najważniejsze wiatr jest prawie nieodczuwalny.

Po wczorajszych kwalifikacjach oraz treningach głównymi faworytkami do zajęcia miejsc na podium są zawodniczki gospodarzy - liderka rankingu Daniela Iraschko-Stolz oraz Chiara Hoelzl. Pierwsze miejsce w klasyfikacji pucharowej będzie z pewnością chciała odzyskać Sara Takanashi, która do Iraschko-Stolz traci 41 punktów.

Początek konkursu o 14:15. Godzinę wcześniej odbędzie się seria próbna. transmisję z zawodów przeprowadzi stacja Eurosport 2.

Wyniki na żywo będziecie mogli śledzić za pośrednictwem relacji LIVE FIS >>

Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy do komentowania skoków na naszym czacie >>. Jednocześnie prosimy, by nie robić tego w komentarzach.

PROGRAM ZAWODÓW:
Sobota, 31.01.2015
13:15 - seria próbna
14:15 - pierwsza seria konkursowa

Lista startowa PŚ Pań w Hinzenbach (HS 94); 31.01.2015
Nr Zawodniczka Kraj
1 SCHOITSCH Sonja AUT
2 WIEGELE Lisa AUT
3 RAUDASCHL Elisabeth AUT
4 HUGHES Abby USA
5 ENGER Gyda NOR
6 LUSSI Nina USA
7 FORSSTROEM Susanna FIN
8 GERAGHTY-MOATS Tara USA
9 YAMADA Yurina JPN
10 HESSLER Pauline GER
11 RUNGGALDIER Elena ITA
12 LEMARE Lea FRA
13 INSAM Evelyn ITA
14 POZUN Katja SLO
15 CLAIR Julia FRA
16 GRAESSLER Ulrike GER
17 SEYFARTH Juliane GER
18 KYKKAENEN Julia FIN
19 BOGATAJ Ursa SLO
20 LUNDBY Maren NOR
21 IWABUCHI Kaori JPN
22 SETO Yuka JPN
23 MATTEL Coline FRA
24 LOGAR Eva SLO
25 JAHR Line NOR
26 HENRICH Taylor CAN
27 HOELZL Chiara AUT
28 HENDRICKSON Sarah USA
29 JEROME Jessica USA
30 ENGLUND Nita USA
31 PINKELNIG Eva AUT
32 ITO Yuki JPN
33 VTIC Maja SLO
34 ALTHAUS Katharina GER
35 AVVAKUMOVA Irina RUS
36 SEIFRIEDSBERGER Jacqueline AUT
37 ROGELJ Spela SLO
38 VOGT Carina GER
39 TAKANASHI Sara JPN
40 IRASCHKO-STOLZ Daniela AUT


Anna Szczepankiewicz, źródło: Informacja własna
oglądalność: (2814) komentarze: (1)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • Stinger profesor

  Ostatnia trójka na liście startowej powinna między sobą rozstrzygnąć kwestię zwycięstwa i podium.

  Liczę że wreszcie Norweżki wskoczą do czołówki. Stać na to Lundby i Jahr.

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).