PŚ Pań w Rasnovie: Już o 11:00 seria próbna (lista startowa)

 • 2015-02-07 11:20

Przed nami pierwszy konkurs Pucharu Świata Kobiet na skoczni w rumuńskim Rasnovie. Ze względu na Mistrzostwa Świata Juniorów w Kazachstanie na liście startowej znajduje się zaledwie 39 zawodniczek.

We wczorajszych treningach dobrze spisywała się Eva Pinkelnig, która w drugim skoku osiągnęła 101 metrów. Czy debiutującej w tym sezonie w Pucharze Świata Austriaczce uda się wygrać pierwszy raz w karierze? Oczywiście nie wolno zapomnieć o jej koleżance z zespołu Danieli Iraschko-Stolz, która prezentuje równą formę. W ostatnim konkursie w Hinzanbach zwyciężyła Niemka - Carina Vogt. Do walki o miejsce na podium powinna włączyć się również Yuki Ito, która w treningach klasyfikowana była na drugim oraz czwartym miejscu. Rywalizacja w Rumunii zapowiada się ciekawie.

Początek serii próbnej zaplanowano na godzinę 11:00.

Wyniki na żywo będziecie mogli śledzić za pośrednictwem relacji LIVE FIS >>

Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy do komentowania skoków na naszym czacie >>. Jednocześnie prosimy, by nie robić tego w komentarzach.

PROGRAM ZAWODÓW:
Sobota, 07.02.2015
11:00 - seria próbna
12:30 - pierwsza seria konkursowa

Lista startowa - 07.02.2015
LpZawodniczkaKraj
1 STEFANUTA Bianca Elena ROU
3 LUSSI Nina USA
4 PTACKOVA Veronika CZE
5 HARALAMBIE Daniela ROU
6 DOLEZELOVA Michaela CZE
7 ENGER Gyda NOR
8 GLADYSHEVA Anastasiya RUS
9 WUERTH Svenja GER
10 GERAGHTY-MOATS Tara USA
11 SAGEN Anette NOR
12 HUGHES Abby USA
13 HAEFELE Anna GER
14 RUNGGALDIER Elena ITA
15 INSAM Evelyn ITA
16 LEMARE Lea FRA
17 POZUN Katja SLO
18 KYKKAENEN Julia FIN
19 IWABUCHI Kaori JPN
20 GRAESSLER Ulrike GER
21 CLAIR Julia FRA
22 SEYFARTH Juliane GER
23 MATTEL Coline FRA
24 LOGAR Eva SLO
25 LUNDBY Maren NOR
26 JEROME Jessica USA
27 JAHR Line NOR
28 HENDRICKSON Sarah USA
29 ENGLUND Nita USA
30 PINKELNIG Eva AUT
31 AVVAKUMOVA Irina RUS
32 VTIC Maja SLO
33 ALTHAUS Katharina GER
34 ITO Yuki JPN
35 SEIFRIEDSBERGER Jacqueline AUT
36 ROGELJ Spela SLO
37 TAKANASHI Sara JPN
38 VOGT Carina GER
39 IRASCHKO-STOLZ Daniela AUT

Anna Szczepankiewicz, źródło: Informacja własna
oglądalność: (2070) komentarze: (0)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).