Daniela Iraschko-Stolz: "To idealne miejsce"

 • 2015-02-07 18:40

Daniela Iraschko-Stolz triumfowała w zawodach Pucharu Świata rozegranych na skoczni w rumuńskim Rasnovie.

"To idealne miejsce na rozgrywanie zawodów Pucharu Świata. Pod skocznią zgromadziła się najlepsza publiczność jak do tej pory podczas naszych konkursów" - komplementowała Iraschko-Stolz kibiców w Rumunii. "Skocznia była bardzo dobrze przygotowana a my mieszkamy w bardzo dobrym hotelu" - dodała Austriaczka.
"Wczoraj w treningu moje skoki nie były równe, ale dziś poprawiłam pozycję dojazdową i już skakało mi się lepiej. To zadziałało i cieszę się, że mogłam ponownie wygrać. To mój najlepszy sezon jak na razie" - podsumowała Iraschko-Stolz.

Na drugim stopniu na podium znalazła się Sara Takanashi. "Mam ogromna motywację. Nie jestem jeszcze zadowolona z moich skoków ale ciągle nad nimi pracuję. Jutro będę starała się skakać jeszcze lepiej" - skomentowała Japonka.

Pierwsze w tym sezonie miejsce na podium wywalczyła Maren Lundby. "Czułam się bardzo dobrze dziś. Moje skoki już w ubiegły weekend był całkiem niezłe, a teraz jeszcze je poprawiłam. Jestem z tego zadowolona. Wydaje mi się, że mój drugi skok nie był tak dobry jak pierwszy, który również mógł być lepszy. Mam nadzieję, że jutro uda mi się poprawić" - powiedziała Lundby.


Anna Szczepankiewicz, źródło: Informacja własna
oglądalność: (2980) komentarze: (3)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • Stinger profesor

  Jeśli jutro Austriaczka wygra lub będzie przed Vogt i Takanashi będzie można powoli gratulować jej KK. Wiem że nie ma co lekceważyć rywalek ale na 3 konkursy przed końcem około 150 pkt nie będzie łatwo odrobić do tak świetnie skaczącej Iraschko.

 • anonim

  Myślałem że na zdjęciu jest Dawid Kubacki...

 • anonim
  Najwyzszy czas na PS panow w Rasnovie

  Jesli na PS pan przychodzi 20 tys to strach pomyslec ile przyszloby ogladac najlepszych skoczkow swiata.

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).