William Rhoads kontuzjowany

 • 2015-09-19 23:10

Kolejny z amerykańskich skoczków narciarskich odniósł kontuzję. Po ciężkich urazach Nicholasa Alexandra i Nicholasa Fairalla, tym razem przymusową przerwę zanotuje William Rhoads, który doznał złamania kości w stopie.

- Nie jest to idealne zakończenie mojego sezonu letniego, ale takie rzeczy się zdarzają. Niestety doznałem niewielkiego złamania w mojej lewej stopie podczas jednego z treningów w bieżącym tygodniu. Powrót do pełnej sprawności zajmie mi trochę czasu. Mimo wszystko czuję się całkiem nieźle i sądzę, że na początku sezonu zimowego będę gotowy do dalszej pracy - poinformował 20-letni Amerykanin za pośrednictwem jednego z portali społecznościowych.

William Rhoads tego lata został m.in. po raz pierwszy w karierze mistrzem Stanów Zjednoczonych na dużej skoczni w Park City. Dwa tygodnie później w Courchevel zadebiutował w zawodach z cyklu Letniego Grand Prix. Startował także w Einsiedeln i Hakubie, gdzie zanotował swój najlepszy rezultat (34. miejsce).

Oprócz tego Rhoads dwukrotnie punktował w zawodach niższej rangi, a dokładniej w Letnim Pucharze Kontynentalnym w Wiśle (19. miejsce) i Stams (25. miejsce).

Podopiecznemu Bine Norcica życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!


Dominik Formela, źródło: facebook.com/will.rhoads95
oglądalność: (5254) komentarze: (5)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • anonim
  pytanie

  A ktoś wie co z Andersem Johnsonnem bo też nie wiadomo czy skacze?

 • anonim
  glasder też

  @kazach

  glasder tez jest zdrowy.

 • anonim

  U nich w tym momencie jest gorzej niż źle.Tylko Bickner zdrowy,a reszta kontuzje.

 • anonim

  No to przykro u nich, przykro ... kontuzja po upadku na skoczni czy gdzieś w jakiś "bocznych treningach"?

 • jakledw12 weteran

  Cała kadra kontuzjowana, ech.

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).