PŚ Pań w Lillehammer: Seria próbna odwołana

 • 2015-12-04 15:30

Nie udało się rozegrać próbnej serii skoków przed inauguracyjnymi zawodami Pucharu Świata Pań w norweskim Lillehammer (HS100). Początek konkursu o godzinie 15:00.

Na skoczni Lysgaardsbakken zaczynają pojawiać się przejściowe silne podmuchy wiatru. Organizatorzy wpierw przesunęli godzinę rozpoczęcia serii próbnej o 15 minut, na 14:30. Kiedy jednak nadeszła nowa pora startu rundy, jury podjęło decyzję o jej odwołaniu.

Pierwsza seria konkursowa ma rozpocząć się punktualnie o 15:00. Relację "na żywo" przeprowadzi norweska stacja NRK1. Retransmisja zawodów o godzinie 17:45 w Eurosport 1.

FOTORELACJA


Adam Bucholz, źródło: Informacja własna
oglądalność: (5270) komentarze: (20)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • Kisik94 początkujący
  Transmisje

  Dla niezorientowanych jest polskie "okienko" Eurosportu, czyli może być tak, że coś co jest u nas nie musi być w innych krajach i na odwrót.

 • anonim

  a ile skoczyła i która jest

 • anonim
  HOLA NIE DZIAŁA!

  Dajcie linka do konkursu!

 • zvc weteran
  @IchBinDa

  Chyba po prostu zbyt agresywnie chciała się położyć na nartach.
  A Goldi aż się zapowietrzył po tym odbiciu. ;)

 • IchBinDa początkujący

  @zvc
  Reakcja Goldiego na wybicie Kingi mnie rozbroiła :) To jej technika, czy tak wyszło?

 • zvc weteran
  Debiutancki skok Kingi Rajdy

  https://www.youtube.com/watch?v=rPYtHxdheWE

  Dość niebezpieczny lot młodej Polki, ale pierwsze koty za płoty.

  @ADAŚ

  Na problemy z streamami telewizji, które działają tylko w krajach tych stacji polecam program Hola.

 • anonim
  @STRASTRA

  Można oglądać tylko w Austrii :(

 • Zwei weteran

  Ciekawe co jest powodem słabej prędkości Kingi na progu.

 • dejw profesor
  @Raptor

  To że to Twoja opinia, nie oznacza że wszyscy tak myślą.
  Ktoś może równie dobrze powiedzieć tak samo o skokach.

  A snooker ma wysoką oglądalność, dlatego tak często jest tam pokazywany.

 • anonim

  http://tvthek.orf.at/live/FIS-Skisprung-Weltcup-Frauen-Normalschanze/11102027

 • Raptor początkujący

  Skoki kobiet to jednak nadal skoki, a snooker to nawet nie jest sport, tylko czysty sadyzm mający na celu natychmiastowe uśpienie widza.

 • mati początkujący
  link

  Dajcie jakiegoś linka do tego nrk 1 albo orf sport.

 • Mario początkujący
  @Raptor

  Czasami tak, ma to miejsce np. podczas transmisji meczów Ligi Europy. Przecież Legia czy Lech nie są aż tak interesujące, żeby je pokazywać co kolejkę a jednak w każdy czwartek jeden mecz transmituje nc+ a jeden Eurosport. Inaczej ma się to do transmisji Ekstraklasy w pn i pt o 18, to już ogląda cała europa

 • anonim
  TRANSMISJA

  NA Austrackim ORF Sport również transmisja na żywo!!!

 • Raptor początkujący

  We francuskim? A to w Polsce jest jakaś odrębna transmisja i specjalnie dla skrajnych masochistów pokazują snooker na 2 kanałach?

 • Mario początkujący
  EU-FR

  Na profilu Lei Lemare była informacja że jest transmisja o 15 w Eurosporcie 2, ale możliwe że tylko we francuskim

 • anonim

  Jakby co, to na Eurosport Player będzie można obejrzeć konkurs pań.

 • anonim

  transmisja jest na nrk 1, a Eurosport nie po raz pierwszy robi sobie, żarty

 • anonim

  Ja snooker ogladam
  Bardziej mnie pajobuje niż te jeb.... skoki

 • Raptor początkujący

  Ten Eurosport to jakieś żarty sobie stroi? Na obydwu kanałach w czasie trwania konkursu kobiet transmitowany jest oczywiście snooker. Czy ktokolwiek to ogląda?

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).