Łukasz Kruczek: "Celem było zapoznanie się ze skocznią w godzinach konkursowych"

 • 2016-01-22 10:18

Polscy skoczkowie wczoraj, około godziny 17-tej trenowali na Wielkiej Krokwi. Na skoczni zjawili się Kamil Stoch, Klemens Murańka, Piotr Żyła, Jan Ziobro, Krzysztof Miętus oraz Krzysztof Biegun.

- W tym wypadku naszym celem było przede wszystkim zapoznanie się ze skocznią w godzinach podobnych do konkursowych. Zawody rozgrywane będą przy świetle, skocznia jest też "dopieszczona" pod względem przygotowania. Tor jest przygotowany na nowo etc. - relacjonuje Łukasz Kruczek.

- Wedle naszej oceny nie ma nic do poprawy, jeśli chodzi o przygotowanie obiektu, ale mieliśmy jeszcze padający śnieg więc ostateczna kosmetyka odbędzie się w dniu dzisiejszym - dodaje szkoleniowiec Polaków.

- Raczej nie przewidujemy, aby którykolwiek z zawodników odpuszczał dzisiejsze oficjalne treningi - zapowiada trener naszej kadry A.

- Co prawda skład na sobotni konkurs drużynowy mamy już wstępnie ustalony, ale będziemy jeszcze obserwować dzisiejsze treningi i kwalifikacje - zakończył Łukasz Kruczek.


Tadeusz Mieczyński, źródło: Informacja własna
oglądalność: (5584) komentarze: (19)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • anonim

  A bedzie jak dotychczas.Konkurs rozpocznie sie 30 min. pozniej i katastrofa.

 • jakledw12 weteran

  ZKuba36 - mało istotny szczegół, wręcz bym powiedział "szczególik".

 • abc początkujący
  Kwalifikacje

  lista startowa

  http://data.fis-ski.com/dynamic/results.html?sector=JP&raceid=4426

 • ZKuba36 profesor
  Moim zdaniem.

  Czyli wszystko zapięte na ostatni guzik i jedynym zaskoczeniem będzie wysokość belki startowej w konkursie.

 • kasztelan weteran

  Kruczek ma "wstępnie ustalony" skład, bo skład z Tauplitz się nie skompromitował i zajęliśmy 5 miejsce. Na 90% wystąpią Murańka, Kubacki, Hula, Stoch.

  No i w końcu konkurs o normalnej godzinie. Godzina 15:00 - 16:00 to najlepsza pora na zawody. Konkurs zacznie się jeszcze w dzień, kończy się już w nocy. Fajnie to wyglądało np. w Oberstdorfie w 2012 roku.

 • HKS początkujący

  Wyręczę ZKubę, który by napisał że powinno się skakać na świeżości, a kadra A skacze bodaj drugi dzień, a jeszcze ktoś mówił o siłowni pomiędzy.

 • anonim

  Kruczka moze uratować tylko zwycięstwo albo podium Polaka

 • asd początkujący

  kluczem do zrobienia porzadku w skokach nie jest wywalenie kruczka, tylko tajnera.

 • xyz początkujący
  MrSmerf

  Wiesz może jak można zdobyć taką przepustkę?

 • tygrys początkujący

  Jeżeli nawet nasi skoczkowie spiszą się słabo na zawodach w Zakopanem to i tak Kruczek zostanie na stanowisku trenera do końca sezonu po zakopcu żadnych zwolnień nie będzie skąd wy wogóle wyciągacie te chore wiadomości!

 • Nowyskoczek5 profesor
  -

  Liste startowa poznamy ok. Godz.11.30
  A transmisja kwalifikacji bedzie na Eurosport 1 a takze na TVP Sport i w internecie o 17.45

 • anonim
  drużyna

  ''skład na sobotni konkurs drużynowy mamy już wstępnie ustalony'' pewnie będą startować Ci co mają najwięcej pkt w klasyfikacji, to będzie ich nagroda ;/ Czyli Żyła, Kot, Hula i Stoch

  Moim zdaniem zasługuje za Żyłe - Murańka/Kubacki/ Stękała lub zamiast Kota lub Huli

  Pierwszej kolejności powinny decydować treningi i kwalifikacje !! a jeśli by się nie odbyły to wtedy to co ma w głowie

 • FLowBone redaktor
  uniwersalny_kibic

  Szanowny kolego. Mówisz o ostatniej szansie dla trenera Kruczka. W takim razie co zrobisz, jeśli faktycznie w Zakopanem będzie słabo. Ty go zwolnisz?:)

 • Major_Kuprich profesor
  Katastrofa

  Wielkie oczekiwanie, ale tak naprawdę na co ? Na blamaż ? Na klęskę ? Ja osobiście mam taką nadzieję :) Cel na dziś: maksimum 4 naszych w konkursie :P

 • anonim

  Ostatnia szansa dla Kruczka, jeśli i tym razem polscy skoczkowie wypadną słabo, to Kruczek może się już żegnać z posadą

 • dejw profesor

  Woow, pełen profesjonalizm.
  A teraz to wystarczy, że przez pogodę konkursy zostaną przełożone na popołudnie i już będzie ewentualna piękna wymówka: no, ale przecież my się nastawialiśmy na konkurs nocny, brak sztucznego oświetlenia nas tak przeraził, że lądowaliśmy 15 metrów bliżej niż zamierzaliśmy..

 • anonim
  Lewczuk

  Najlepiej jak masz przepustkę do tej wioski i możesz się swobodnie poruszać jak zawodnicy.

 • anonim
  Kruczek

  Tak tak wiadomo wszystko robimy profesjonalnie hehehe.

 • anonim
  Autografy

  Który sektor najlepszy na zdobycie autografu?

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).