Stefan Hula:"Skupmy się na tym, jakie mamy zadanie do wykonania"

 • 2016-01-22 23:12

Na drugim miejscu zakończył rywalizację w piątkowych kwalifikacjach Stefan Hula. Zaledwie o dwa punkty przegrał ze zwycięzcą serii kwalifikacyjnej, Kamilem Stochem. Pomimo dobrych występów polskich skoczków, podopieczny Macieja Maciusiaka studzi nastroje przed konkursem drużynowym.

Stefan, posłużyły ci loty na Kulm, bo latasz tutaj naprawdę wybornie i to właściwie w każdej serii.

- Dziękuję. Czy ja wiem, czy posłużyły? Widać posłużyły. Dobrze się tutaj dzisiaj czułem, fajnie się skakało. Mogę być w pełni zadowolony z tego dnia.

Po każdym skoku widać u ciebie radość, więc jest ta dyspozycja i cały czas chyba idzie w górę?

- Niech się utrzyma tak jak jest, nie chcę nic dodawać więcej, bo jest dobrze.

Rzadko ci się chyba do tej pory zdarzało, żeby tak prowadzić przynajmniej przez chwilę w kwalifikacjach?

- Niewiele brakło, żeby wygrać, ale to już trudno. Cieszę się, że Kamil też pięknie dzisiaj skakał, że wrócił szybko do swojej takiej normalnej dyspozycji, bardzo dobrze.

Duży mróz. W tym sezonie nie zdarzyło wam się chyba skakać w takich warunkach?

No, żeby tak zimno było to chyba jeszcze nie, ale dajemy radę. Da się, po prostu trzeba ciepło długo utrzymać, tam u góry posiedzieć w tej budce i wszystko jest w porządku.

Jakie nadzieje przed jutrzejszą drużynówką? Bo siłą rzeczy będziesz w tej drużynie, nie ma co ukrywać.

Mam nadzieję, że zrobimy to co dzisiaj i powalczymy o fajne miejsce. Nie ma co rozdmuchiwać balona, że nie wiadomo co zrobimy. Skupmy się na tym, jakie mamy zadanie do wykonania.


Joanna Sibińska, źródło: Informacja własna
oglądalność: (2897) komentarze: (6)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • anonim

  Wyśmiewany przez większość POlaków, w tym sezonie tak naprawdę do tej pory lider w naszej kadrze.
  Bijcie się w pierś, trochę pokory i mędrcom nie zaszkodzi.

 • kibic_skokow_narciarskich_ doświadczony

  Stefan Hula to człowiek na którego zawsze można liczyć.
  Udowadnia to każdym kroku a dziś kwalifikacje przegrał z samym Kamilem Stochem, forma Stefana Huli jest wyborna i oby jutro to samo powtórzył w konkursie.
  Panie Stefanie,jest Pan przukłaem człowieka że swoją sumienną pracą, treningami można dotrzeć daleko i skakać wybornie nawet po tylu latach.I śmiało może Pan się bić w niedzielę o podium! To jest naprawdę realne patrząc na to co wyczynial dziś na skoczni Stefan Hula.Powodzenia!

 • kasztelan weteran
  -

  Forumowi mędrcy wróżyli już Huli podium w Willingen, więc teraz na nic się nie napalam.

 • Stinger profesor

  Stefan skakał dzisiaj na prawdę wybornie. Wiem że jeśli najlepsi skoczą swój max (a w zawodach tak będzie) to Hula nie będzie tak wysoko ale czy okolice 10 miejsce to tak dużo czego bym chciał?
  Myślę że jeśli Stefan w niedzielę powtórzy te skoki to jest to realne i to bardzo.

  Jutro życzę 8 równych i dalekich skoków, a podium będzie.

 • Nowyskoczek5 profesor
  -

  Polacy mają szansę byc w TOP 3

 • Janeman profesor

  Stefan fajnie w tym sezonie skacze i to widzi każdy. Ale jak czytam Jego wypowiedzi, to mam wrażenie ze dobiegając trzydziestki dojrzał jako człowiek i wiele mu to dało jako sportowcowi. Az strach pomyslec co by było gdyby dojrzał Piotrek...

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).