Trzy Polki wystartują w Oberstdorfie

 • 2016-01-28 19:50

Reprezentacja Polski w skokach narciarskich kobiet powraca do rywalizacji w Pucharze Świata Pań. Po inauguracyjnym występie w Lillehammer, a także starcie Kingi Rajdy w Pucharze Alp w Oberwiesenthal, tym razem trzy podopieczne Sławomira Hankusa zmierzą się ze światową czołówką w niemieckim Oberstdorfie.

W ostatnim czasie polska kadra kobiet startowała w krajowych zawodach LOTOS Cup. Dla Kingi Rajdy i Magdaleny Pałasz będzie to powrót do Pucharu Świata od czasu grudniowej inauguracji w Norwegii, natomiast dla Joanny Szwab będzie to pierwszy międzynarodowy start tej zimy.

Oficjalny trening i kwalifikacje na normalnym obiekcie w Oberstdorfie odbędą się już w piątek.

Skład Polski na PŚ Pań w Oberstdorfie (HS 106):

- Magdalena Pałasz;

- Kinga Rajda;

- Joanna Szwab.

Program PŚ Pań w Oberstdorfie (HS 106):

29.01.2016, piątek

14:30 - oficjalny trening

16:30 - kwalifikacje

30.01.2016, sobota

14:15 - seria próbna

15:30 - pierwsza seria konkursowa

31.01.2016, niedziela

14:15 - kwalifikacje

15:30 - pierwsza seria konkursowa


Dominik Formela, źródło: PZN
oglądalność: (4863) komentarze: (9)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • pawel96 profesor

  61 nazwisk na liście startowej, jak na PŚ Pań rekordowo dużo. Będzie sukces, jeśli choć jedna Polka się zakwalifikuje.

 • anonim
  Sapporo

  Kto leci do Sapporo?

 • Adastm doświadczony
  WOLNE

  Sam jestem dla siebie szefem,więc nie wiem czy brać jutro wolne czy nadzorować prace? Niech ktoś poda sprawdzone źródło z warunkami na jutro w SAPPORO!

 • Gunner321 doświadczony
  Major_Kuprich

  No dobrze mieć jutro wolne

 • anonim

  @MarSik

  Na to by nie było kasy, ale PZN na taką imprezę sezonu (ponieważ kalendarz Pań nie przewiduje Wszechigrzysk Olimpiady w Szczyrku, Bogu dzięki), na taką imprezę sezonu od roku kasę oszczędza!

 • Stinger profesor

  Szok i niedowierzanie, aż 3 Polki jadą do Oberstdorfu na PŚ!

 • MarSik stały bywalec

  Czy nasze Panie będą startować w MŚJ, czy na to też pieniędzy nie ma?

 • Major_Kuprich profesor
  Aha bo jutro Sapporo

  Jak dobrze mieć jutro wolne :)

 • Toyminator profesor
  -

  W końcu startują :)
  A co do Sapporo, jutro nie nastawiałbym się na skoki :) Ma wiać 6m/s ;D Ale w Sobotę ma być tylko 1m/s (szok) A w Niedzielę znowu 4m/s ;D

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).