FC Pań w Harrachovie: Seria próbna dla Insam

 • 2016-03-12 10:45

Evelyn Insam okazała się najlepsza w serii próbnej przed finałowymi zawodami cyklu FIS Cup w Harrachovie (HS100). Reprezentantka Włoch uzyskała odległość 100 m. Początek konkursu o godzinie 10:00.

W serii próbnej najdalej poszybowała Evelyn Insam, która jako jedyna doleciała do granicy 100 metrów. Tuż za Włoszką uplasowały się Słowenki - Nika Kriznar (99 m) i Ursa Bogataj (98 m). Czwarta była Francuzka Julia Clair (96,5 m), a piąte jej rodaczka, Lucile Morat ex aequo z Kanadyjką Natashą Bodnarchuk (po 93 m).

Z grona Polek najlepiej zaprezentowała się Kinga Rajda. Triumfatorka klasyfikacji generalnej cyklu FIS Cup 2015/2016 wylądowała na 86,5 metrze i była dziesiąta. Dwudzieste pierwsze miejsce zajęła Joanna Szwab (76,5 m), dwudziesta piąta była Anna Twardosz (74 m), a trzydziesta druga Magdalena Pałasz (65 m).

Początek pierwszej serii konkursowej o godzinie 10:00.

Skrócone wyniki serii próbnej FC Pań w Harrachovie (HS100); 12.03.2016
NrZawodniczkaKrajOdl.Belka
1 INSAM Evelyn ITA 100.0 12
2 KRIZNAR Nika SLO 99.0 11
3 BOGATAJ Ursa SLO 98.0 10
4 CLAIR Julia FRA 96.5 11
5 MORAT Lucile FRA 93.0 12
5 BODNARCHUK Natasha CAN 93.0 14
7 ROGELJ Spela SLO 92.5 11
8 STRATE Abigail CAN 89.0 12
9 KOMAR Katra SLO 87.0 12
10 RAJDA Kinga POL 86.5 10
21 SZWAB Joanna POL 76.5 10
25 TWARDOSZ Anna POL 74.0 12
32 PAŁASZ Magdalena POL 65.0 10

Zobacz wyniki serii próbnej w formacie PDF >>


Adam Bucholz, źródło: Informacja własna
oglądalność: (2342) komentarze: (2)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • PIBEK123 bywalec
  Piotrek128

  Nie będzie to łatwe bo jest Ursa BOGATAJ i Ona 7 pkt traci do Magdy. Oby jej się udało. Próbnych skoków nie biore pod uwagę bo to przetarcie i trening. Powodzenia dziewczyny!!

 • Piotrek128 początkujący
  M.Pałasz

  Oby dziś wyprzedziła SEIFRIEDSBERGER Jacqueline Austria.3 pkt traci do 3 miejsca.

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).