Skład Norwegii na LGP w Hinterzarten

 • 2016-07-27 19:28

Po wystawieniu pierwszego garnituru podczas Letniej Grand Prix w Wiśle, reprezentacja Norwegii powraca do rezerwowego zestawienia, które w większości mieliśmy okazję obserwować przy okazji zawodów w Courchevel. W Hinterzarten zobaczymy m.in. Philippa Sjoeena, dla którego będzie to pierwszy międzynarodowy występ tego lata.

Po zwycięstwie w zmaganiach drużynowych, a także wysokich lokatach dzień później w konkursie indywidualnym, czołowi podopieczni Alexandra Stoeckla udali się do Norwegii, gdzie będę kontynuowali przygotowania do sezonu zimowego. Ich miejsce zajmą skoczkowie stanowiący na co dzień zaplecze omawianej reprezentacje.

Z grupy rywalizującej na obiekcie im. Adama Małysza, do Niemiec udadzą się tylko Tom Hilde i Robert Johansson. Ten drugi jest jedynym zawodnikiem z całej szóstki, który zdobył już w tym sezonie punkty do klasyfikacji generalnej.

Po raz pierwszy tego lata poznamy dyspozycję Phillipa Sjoeena, który po problemach sfery mentalnej i kompletnie nieudanym sezonie zimowym, walczy o powrót do formy sprzed kilkunastu miesięcy.

Skład Norwegii na LGP w Hinterzarten (HS 108):

- Robert Johansson (34. miejsce w klasyfikacji generalnej LGP 2016);

- Joacim Oedegaard Bjoereng;

- Halvor Egner Granerud;

- Tom Hilde;

- Phillip Sjoeen;

- Rune Velta.

Program LGP w Hinterzarten (HS 108):

Piątek, 29.07.2016

14:00 - Odprawa techniczna

17:30 - Oficjalny trening

20:00 - Kwalifikacje

Sobota, 30.07.2016

19:00 - Seria próbna

20:00 - Pierwsza seria konkursowa


Dominik Formela, źródło: skiforbundet.no
oglądalność: (3463) komentarze: (3)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • Piotrek początkujący
  -

  Skład Finów (bardzo prosty do przewidzenia):
  - Ville Larinto (39. miejsce w klas. generalnej LGP 2016)
  - Jarkko Maeaettae

 • Nowyskoczek5 profesor
  -

  Ciekawe jak tam z formą Sjoeena.

 • Major_Kuprich profesor
  Myślałem że skończył karierę

  Ale fajnie że wraca...

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).