FC w Rasnovie: Huber dominuje na treningu

 • 2016-10-01 11:02

Stefan Huber był najlepszym zawodnikiem serii treningowych przed sobotnim konkursem FIS Cup w Rasnovie (HS100). Reprezentant Austrii uzyskał odległości 96,5 m i 96 m. W czołówce treningów znaleźli się Polacy.

W pierwszym treningu tuż za Stefanem Huberem uplasowali się Biało-Czerwoni - drugie miejsce zajął Krzysztof Leja (95 m), zaś trzecie Dawid Jarząbek (94 m).

Drugi trening to ponownie dobry skok Krzysztofa Lei, który po skoku na 94,5 m zajął drugie miejsce, tuż za Stefanem Huberem. Trzecie miejsce przypadło ex aequo Julianowi Hahnowi i Witalijowi Kaliniczence (po 94 m).

Początek pierwszej serii konkursowej o godzinie 13:00 czasu polskiego.

Zobacz pełne wyniki treningu FIS Cup w Rasnovie >>

Skrócone wyniki I treningu FC w Rasnovie (HS100); 01.10.2016
Lp.ZawodnikKrajOdl.
1 HUBER Stefan AUT 96.5
2 LEJA Krzysztof POL 95.0
3 JARZĄBEK Dawid POL 94.0
4 AIGRO Artti EST 93.5
4 TAKEHANA Kenta JPN 93.5
6 HEINRICH Tim GER 92.0
6 HAHN Julian GER 92.0
8 KALINICZENKO Witalij UKR 91.5
9 PASICZNYK Stepan UKR 91.0
10 CAPUDER Martin SLO 89.0
47 BUKOWSKI Łukasz POL 71.5
DNS PILCH Tomasz POL
DNS CZYŻ Bartosz POL
DNS WĄSEK Paweł POL
DNS KASTELIK Dominik POL

Skrócone wyniki II treningu FC w Rasnovie (HS100); 01.10.2016
Lp.ZawodnikKrajOdl.
1 HUBER Stefan AUT 96.0
2 LEJA Krzysztof POL 94.5
3 HAHN Julian GER 94.0
3 KALINICZENKO Witalij UKR 94.0
5 HEINRICH Tim GER 93.0
6 WAGNER Lukas GER 92.5
6 AIGRO Artti EST 92.5
8 TAKEHANA Kenta JPN 91.5
9 JARZĄBEK Dawid POL 91.0
10 MODIC Andraz SLO 90.0
18 BUKOWSKI Łukasz POL 87.0
DNS PILCH Tomasz POL
DNS CZYŻ Bartosz POL
DNS WĄSEK Paweł POL
DNS KASTELIK Dominik POL

Adam Bucholz, źródło: Informacja własna
oglądalność: (1752) komentarze: (0)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).